סיידוף נסוג מעסקת בזק - דורש לקבל חזרה פיקדון של 50 מיליון שקל

נציגי סיידוף נפגשו היום עם הבנקים וטענו כי יהיו מוכנים לנהל מגעים על מתווה חלופי בתנאי שיקבלו חזרה את הפיקדון

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתי סיידוף
נתי סיידוףצילום: עופר וקנין

אחרי שלא השלים את העסקה לרכישת שליטה בחברת אפריקה ישראל להשקעות, איש העסקים נתי סיידוף נסוג גם מרכישת השליטה בחברת יורוקום תקשורת - שעדיין נמצאת בשליטתו של שאול אלוביץ.

בעל השליטה בבזק, שאול אלוביץ', בהארכת מעצרצילום: עופר וקנין

סיידוף הודיע היום (א') לבית משפט המחוזי בת"א כי הצעת ההסדר שהגיש לצורך רכישת שליטה בחברת יורוקום תקשורת פקעה, לטענתו - נוכח העדר התקיימותם של שני תנאים מתלים עקרוניים בהסדר: הרעה משמעותית ביכולת השליטה של יורוקום ב בזק , שאף הודיעה על הקטנת הדיווידנדים שתחלק לבעלי מניותיה מ-100% מהרווח הנקי ל-70% בלבד; ואי הגעה להסכמות עם מס הכנסה לגבי חבות המס של חברות מקבוצת יורוקום. כעת דורש סיידוף מבית משפט שיוחזר לו הפיקדון של 50 מיליון שקל שהפקיד לצורך ביצוע העסקה.

"יצוין כי החברות (והמשקיפים) חולקים לכאורה על אי קיומו של תנאי מתלה אחד בטענה כי לא חל כל שינוי מהותי לרעה בקבוצת החברות (אם כי לא טרחו לנמק עמדה זו מעבר לאמירה כללית). המשקיע בדעה כי געילה זו לביטול התקיימה גם התקיימה, הן בשל העובדה כי להבנת המשקיע יורוקום תקשורת 'איבדה', הלכה למעשה, את השליטה בבזק (או לפחות את יכולת השליטה שהיתה שלה לפני הגשת הצעת ההסדר), הן בשל שינוי מדיניות חלוקת הדיווידנד של בזק והשפעתה על החברות שבאמצעותן מחזיקה יורוקום תקשורת בבזק, והן לאור אינדיקציות אחרות", ציין סיידוף בפנייה לבית המשפט.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

"למטפלים זוגיים יש הרבה הוצאות, זה לא מקצוע שמתעשרים ממנו"

"מצדי תפתחו את היחסים": הכסף הגדול מאחורי התפרקות מוסד הנישואים

אייקונקס בניה חדשה

היום שאחרי הבלוק: כך בונים בתים - פשוט יותר, חסכוני יותר ועמיד יותר