לאחר דו"חות חלשים, מגל הודיעה על חוזה של 8 מיליון דולר

חברת מגל קיבלה הזמנות לאספקת פתרונות אבטחה למספר אתרי תשתיות אנרגיה ■ הכנסות החברה ברבעון השלישי - כ-14 מיליון דולר, ירידה של 36% לעומת הרבעון המקביל

עמרי זרחוביץ'
עמרי זרחוביץ'
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עמרי זרחוביץ'
עמרי זרחוביץ'

חברת מגל מערכות בטחון קיבלה הזמנות בהיקף של 8 מיליון דולר לאספקת פתרונות אבטחה במספר אתרי תשתיות אנרגיה קריטיים. המערכות יסופקו בחודשים הקרובים. בארבעת הרבעונים האחרונים הסתכמו הכנסות החברה בכ-70 מיליון דולר, כך שמדובר בהזדמנות די משמעותיות.

סער קורש, מנכ"ל מגל, סיפר כי "החוזה כולל מערכת ניהול וידאו עם ניתוח וידאו ואת פתרון ה-FiberPatrol שלנו, מערכת סיב-אופטי לאיתור פולשים. בנוסף כולל החוזה את פתרון אבטחת הסייבר שלנו, אשר משולב ומנוהל באמצעות מערכת המידע שלנו לניהול אבטחה פיסית (PSIM), ה-Fortis4G. אנו מצפים לקבלת הזמנות נוספות הדומות לזו בעתיד".

סער קורש, מנכ"ל מגל

מגל פירסמה את דו"חות הרבעון השלישי בשבוע שעבר. הכנסות החברה הסתכמו ב-13.7 מיליון דולר, ירידה של 36% לעומת הרבעון המקביל אז הציגה החברה הכנסות של 21 מיליון דולר. הכנסות החברה הושפעו לרעה מעיכוב בסגירת חוזים בצפון אמריקה

קורש ציין עם פרסום הדו"חות כי החברה שמה דגש על שיפור הרווחיות שלה, והחברה הקטינה את ההוצאות התפעוליות של החברה ל-7.1 מיליון דולר ברבעון השלישי. זאת, לעומת הוצאות תפעוליות של 9.3 מיליון דולר ברבעון המקביל. למרות זאת, ה-EBITDA (רווח לפני הוצאות ריבית, מסים, פחת והפחתות) שהחברה הציגה היתה מאוזנת, לעומת 2.1 מיליון דולר ברבעון המקביל. ברבעון הקודם ה-EBITDA שלילי של 1.2 מיליון דולר ברבעון הקודם.

שווי מגל עומד על 106 מיליון דולר, ובקופת המזומנים שלה יש 48 מיליון דולר, כך ששווי הפעילות הוא 58 מיליון דולר בלבד. בשנה האחרונה ירד מחיר המניה ב-20%.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלונה ודניאלה חברת SISTERS

שתי האחיות שהפכו חשבון אינסטגרם לאקזיט של מיליוני שקלים

אופן ספייס. היתרונות שלו ברורים, אבל העבודה ההיברידית מציפה את החסרונות

"כשאחפש עבודה עוד שנה־שנתיים, הדבר הראשון שאבדוק הוא שאני לא יושבת באופן ספייס"