אבטחה הוצמדה לעפרה שטראוס וגדי לסין בגלל סכסוך עסקי

בעקבות תלונתה של שטראוס, שנחשפה בערוץ 10, עצרה המשטרה תושב רמת גן בן 52 בחשד שניסה לסחוט באיומים כספים משטראוס, בשליחותו של מפיץ לשעבר שעבד עם החברה

יורם גביזון
יורם גביזון
עפרה שטראוס
עפרה שטראוסצילום: מוטי מילרוד
יורם גביזון
יורם גביזון

לעפרה שטראוס, יו"ר חברת שטראוס, מנכ"ל החברה גדי לסין ושלושה בכירים נוספים בחברה הוצמדה בימים האחרונים אבטחה - כך נחשף הערב (ב') בחדשות 10. החלטת קצין הביטחון של החברה התקבלה בעקבות איומים שהשמיע מפיץ לשעבר של החברה, שדרש ממנה לפצות אותו על מכירת קו ההפצה.

בעקבות האיומים שהופנו לחברת שטראוס על ידי גורם עברייני, הגישה שטראוס תלונה במשטרה כלפי המפיץ ובמקביל החליטה להגביר את האבטחה של בכיריה. בעקבות תלונתה של שטראוס עצרה המשטרה תושב רמת גן בן 52 בחשד שניסה לסחוט באיומים כספים משטראוס, בשליחותו של מפיץ לשעבר שעבד עם החברה.

המשטרה ציינה שבין המפיץ לשטראוס התגלע סכסוך אזרחי ממושך, שכלל תביעת פיצויים. על פי החשד, המפיץ, תושב אור יהודה (63), פנה לחשוד שנעצר במטרה שיפעיל לחץ על החברה כדי שזו תפצה אותו בגין קו חלוקת סחורה אותו הפעיל בעבר. החשוד פגש את נציגי החברה, ועל פי החשד איים עליהם במטרה לזרז את מתן הפיצויים למפיץ. החשוד נעצר בסוף השבוע, נחקר בחשד לסחיטה באיומים, קשירת קשר לפשע ושיבוש הליכי משפט. הוא הובא הבוקר פעם נוספת בפני שופט בית המשפט השלום בפתח תקווה.

משטראוס נמסר בתגובה: "חילוקי דעות משפטיים עם מפיץ, שהגיעו כבר לפני שנים לערכאות משפטיות בהן פסקו בתי המשפט כי שטראוס פעלה כשורה בהקשרו של המפיץ וכי שטראוס אינה חייבת לו כספים כלשהם, הפכו בתקופה האחרונה לאיומים מפורשים מצד המפיץ ואנשים מטעמו כלפי החברה. קבוצת שטראוס מקפידה קלה כבחמורה על מנהל תקין, וכמצופה מחברה ציבורית המצויה במצב זה - היא עירבה את רשויות אכיפת החוק שהן המוסמכות לטפל בנושאים מעין אלו. אין לנו שום כוונה לקבל איומים כלפי מי מנציגי החברה. אנו סומכים את ידינו על המשטרה שתטפל בנושא כנדרש, ונוקטים בצעדים הנדרשים כדי למצות את הטיפול בנושא".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

המשווקים של פוליסות החיסכון הם סוכני הביטוח, שנהנים מעמלות שמנות

"הציעו לי להעביר את החיסכון מאלטשולר. האם כדאי לי?"

אירוע של חברת איירון סורס. חברות שואפות למתג את עצמן כצעירות ואטרקטיביות

"אנשים חושבים לעצמם - איזה משכורות, איזה טירוף. בפועל זה רחוק מאוד מהמצב"