מנכ"ל איגוד חברות הביטוח מאיר שביט התפטר; המועמד להחליפו - גיא רוטקופף

גיא רוטקופף היה מנכ"ל משרד המשפטים וכיום מכהן כדירקטור באי.די.בי

אסא ששון
אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אסא ששון
אסא ששון

"בהמשך לשיחתנו אמש, ובהתאם להסכם העבודה שנחתם ביני לבין איגוד חברות הביטוח בישראל והתאחדות החברות לביטוח חיים הריני מבקש להודיעך בזה על בקשתי לסיים את הסכם העבודה בסוף שנת 2016 , על פי תנאיו".

במילים אלו פותח מאיר שביט את מכתב ההתפטרות שלו מראשות איגוד חברות הביטוח. את המכתב שלח שביט היום למנכ"ל מגדל ביטוח עופר אליהו המשמש כיו"ר האיגוד.

המועמד המוביל להחליף את שביט הוא גיא רוטקופף לשעבר מנכ"ל משרד המשפטים והיום דירקטור באי.די.בי. שביט החל את תפקידו בתחילת שנת 2015. מינויו של רוטקופף דורש את אישור מנהלי חברות הביטוח וכן את התפטרותו מדירקטוריון אי.די.בי.

המועמד המבטיח, גיא רוטקופףצילום: אוליבייה פיטוסי

שביט ממשיך וכותב: "בקשתי זו באה לאחר התלבטות, שהביאתני למסקנה, כי מכלול הנסיבות בהן פועל האחגוד בעת הזו, לא יאפשר לי להביא לידי ביטוי את מלוא כישורי המקצועיים ולממש חלק מהמטרות המקצועיות, שהצבתי לעצמי עם כניסתי לתפקיד . כיון שכך, אני מעדיף לחזור ולהתמקד בעסקי הפרטיים ולפנות את תפקיד מנכ"ל האגוד לאדם ראוי אחר,שבטוחני שתגייסו בהקדם".

שביט מוסיף וכותב: "כמובן, שאעמוד לרשות האגוד ולרשות מנכ"ל האיגוד בכל סיוע ותמיכה שידרשו, בכל עת וככל הניתן. כיון שגם בעסקי הפרטיים אני מקיים קשר עם ענף הביטוח, החיסכון ארוך הטווח ושוק ההון, בטוחני שאיננו נפרדים ועוד נזכה לעבוד ביחד".

אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח: "אני מאחל דרך צלחה לגיא רוטקופף על מינויו לתפקיד המנכ"ל החדש של איגוד חברות הביטוח. אני סמוך ובטוח כי רוטקופף, ינהיג בהצלחה את חברות הביטוח לדרך של שיתוף פעולה עם הסוכנים למען ענף הביטוח כולו".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

שדות חקלאיים הוד השרון

"חשבתי שעשיתי את עסקת חיי. היום אני מבין שניצלו את התמימות ואת חוסר הידע שלי"

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב