ביג ומגה אור משפרים את הצעת הרכש לרבוע כחול נדל"ן ל-1.7 מיליארד שקל

ההצעה הנוכחית זהה לזו שהגישה קבוצת JTLV בראשות עמיר בירם

יורם גביזון
יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יורם גביזון
יורם גביזון

הקבוצה המשותפת לחברת ביג (67%) ולחברת מגה אור (33%) שיפרה את הצעת הרכש לחברת רבוע כחול נדל"ן ביחס להצעה המקורית שהגישה ביום חמישי שעבר ובתגובה להצעה טובה יותר שהגישה קרן JTLV ביום שישי שעבר.

ביג, שמנוהלת על ידי איתן בר זאב ומגה אור שבשליטת וניהול צחי נחמיאס, מציעות לרכוש מידי חברת אלון רבוע כחול את החזקתה (54%) ברבוע כחול נדל"ן לפי שווי חברה של 1.7 מיליארד שקל.

רשת מגה בעירצילום: עופר וקנין

ההצעה הנוכחית זהה לזו שהגישה קבוצת JTLV בראשות עמיר בירם וגבוהה מהצעתה המקורית שהגישה לרכישת השליטה ברבוע כחול נדל"ן לפי שווי חברה של 1.65 מיליארד שקל.

ביג ומגה אור האריכו את תוקף ההצעה מה-18 בינואר ל-19 בינואר. הצעתה של קבוצת jtlv תקפה עד ל-24 בינואר. ביג ומגה אור התנו גם את הצעת הרכש בכך שבית משפט שידון בהסדר החוב של מגה קמעונאות יקבע כי כל הסכמי השכירות שבינה לבין רבוע כחול נדל"ו הינם מקשה אחת ואו שיכובדו במלואם או שיבוטלו כולם.

אלון רבוע כחול שיעבדה 50.1% ממניותיה של רבוע כחול נדל"ן לנושים הפיננסיים של אלון רבוע כחול להבטחת חוב של אלון רבוע כחול לבנקים (520 מיליון שקל) ולבעלי אגרות החוב מסדרה ג' (380 מיליון שקל) הצעת הרכש של שתי הקבוצות גבוהה מהונה העצמי של רבוע כחול נדל"ן שמסתכם ב־1.5 מיליארד שקל וגבוה ב־32% ממחירה של רבוע נדל"ן בבורסה בפתיחת המסחר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

שדות חקלאיים הוד השרון

"חשבתי שעשיתי את עסקת חיי. היום אני מבין שניצלו את התמימות ואת חוסר הידע שלי"

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב