עידן וולס מונה לדירקטור בקבוצת דלק

וולס משמש כמנכ"ל ונציג הבעלים בחברות הפרטיות של קבוצת תשובה בחו"ל, וכן דירקטור בדלק מערכות אנרגיה, זכיינית ערוץ 2 קשת (המוחזקת ב-20% בידי תשובה), וכן כיועץ אסטרטגי בדלק קידוחים ואבנר

מיכאל רוכוורגר
מיכאל רוכוורגר
מיכאל רוכוורגר
מיכאל רוכוורגר

יצחק תשובה, בעל השליטה בקבוצת דלק ובאלעד גרופ, זרוע הנדל"ן הפרטית בצפון אמריקה, ממשיך לקדם את יד ימינו, עו"ד עידן וולס, לתפקידים שונים בקבוצה. וולס (37), המעורב באופן פעיל בכל עסקי תשובה, מונה אתמול לדירקטור בקבוצת דלק, לאחר שמונה ביולי 2014 כיועץ בקבוצה.

וולס משמש כמנכ"ל ונציג הבעלים בחברות הפרטיות של קבוצת תשובה בחו"ל, וכן דירקטור בדלק מערכות אנרגיה, זכיינית ערוץ 2 קשת (המוחזקת ב-20% בידי תשובה), וכן כיועץ אסטרטגי למנכ"לים וליושבי ראש הדירקטוריונים של שותפויות חיפושי הגז והנפט דלק קידוחים ואבנר.

בתוך כך, פוסון הסינית ממשיכה לקדם את העסקה לרכישת השליטה (42%–52%) בקבוצת הביטוח והפיננסים הפניקס מידי קבוצת דלק לפי שווי של 3.7 מיליארד שקל. בתחילת השבוע ביקר בישראל אחד מהמנהלים של פוסון, וסיכם כי לצורך הליך בדיקות נאותות של הפניקס ילוו את פוסון דויטשה בנק (המנוהל בישראל בידי בעז שוורץ), פירמת עורכי הדין הבינלאומית DLA PIPER, יחד עם משרד פישר בכר חן וול אוריון ושות' - שמייצגים גם את ברייטפוד הסינית בעסקת הרכישה של תנובה מאיפקס. עסקה זו אמורה להיסגר בחודש הבא. רואי החשבון של פוסון יהיו סומך חייקין או קסלמן את קסלמן. את דלק מייצגים עוה"ד פיני רובין ואלית אלקון מי־טל מגורני צקי ושות'.

עידן וולס, יצחק תשובה ועו"ד פנחס רובין

דלק, המנוהלת בידי אסי ברטפלד, ממשיכה גם לקדם הנפקה של שתי סדרות אג"ח חדשות (ל"א ו־ל"ב) בהיקף של עד 400 מיליון שקל, שזכו לדירוג A1 ממידרוג.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן