לאומי ומזרחי הגדילו ב-1.2 מיליארד שקל את המימון לפרויקט מידטאון

ב-2011 העמיד לאומי לשותפים מימון של כ-400-350 מיליון שקל לצורך רכישת הקרקע בשטח של 14 דונם בפרויקט זה מידי תנובה תמורת 535 מיליון שקל

מיכאל רוכוורגר
מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מיכאל רוכוורגר
מיכאל רוכוורגר

בנקי לאומי ומזרחי טפחות חתמו עם היזמים המקימים של פרויקט מידטאון בתל אביב על תיקון להסכם המימון לצורך הקמת הפרויקט, כך שהיקף המימון יגדל בכ-1.2 מיליארד שקל - לכ-2.66 מיליארד שקל. מתוך הסכום 2.22 מיליארד שקל יועמד בדרך של ערבויות חוק המכר (הבטחת השקעות של רוכשי דירות), בעוד שאר הסכום יועמד לשותפים כמסגרת אשראי.

ב-2011 העמיד לאומי לשותפים מימון של כ-400-350 מיליון שקל לצורך רכישת הקרקע בשטח של 14 דונם בפרויקט זה מידי תנובה תמורת 535 מיליון שקל, וכעת הוא יעמיד את האשראי לליווי הבנייה, שצפויה להסתיים ב-2018-2017. את העסקה מוביל יואל מינץ, ראש חטיבת אשראי בינלאומי, נדל"ן ותשתיות בלאומי, שמארגן את סינדקציית האשראי. הוא צירף אליה גם את מזרחי טפחות, כשכל אחד מהבנקים יעמיד אשראי וערבויות מכר בהיקפים דומים.

מגדל מידטאוןצילום: סטודיו 84

מידטאון יוצגה בידי עוה"ד ארי וקסלר, שמואל פלגר ויהל באומל ממשרד ברקמן וקסלר בלום ושות'. הבנקים יוצגו בידי עוה"ד אסף אנגלרד, מיכל מנדלסון וקארין ברסלר ממשרד המבורגר עברון ושות'.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב

משבר בשווקים

לראשונה: מדד קריטי של שוק האג"ח העולמי מאותת על משבר