אלדד תמיר נהפך לבעל השליטה בחברת תמיר פישמן

תמיר רוכש את מניותיהם של שותפיו בחברת תמיר פישמן: דני פישמן, RBC Dominion Securities Limited (חברת בת בבעלות מלאה של Royal Bank of Canada) ומניותיהם של בעלי מניות נוספים בחברה

אסא ששון
אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אסא ששון
אסא ששון

היום (ג') דיווחה חברת תמיר פישמן כי הושלמה עסקה שבמסגרתה רכש אלדד תמיר, נשיא ומנכ"ל תמיר פישמן (באמצעות חברה בשליטתו), את מניות שותפיו בתמיר פישמן, דני פישמן ו-RBC Dominion Securities Limited, וכן את מניותיהם של בעלי המניות הנוספים בחברה (למעט בעל מניות בודד), ובעקבות כך נהפך בעל השליטה בתמיר פישמן, המחזיק בכ-96% מהון מניות החברה (ובכ-97% מכוח ההצבעה). בעקבות העברת המניות עקב עסקה זו, חדלו דני פישמן ו-RBC להיות בעלי ענין בחברה.

קבוצת תמיר פישמן נוסדה ב-1997 ופועלת במגוון ענפים בשוק ההון, בהם ניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים, לחברות ולגופים מוסדיים, קרנות נאמנות, קרנות הון פרטיות, קרנות גידור, בנקאות להשקעות, ברוקראז' ניירות ערך זרים וניהול תכניות הטבה לעובדים לחברות בארץ. בנוסף לקבוצה פעילות של קרנות הון סיכון המשקיעות בחברות טכנולוגיה וקרן המשקיעה בחברות טכנולוגיה ברוסיה. הקף הנכסים המנוהל בחברה עומד על 15 מיליארד שקל.

דאג גוזמן, העומד בראש מחלקת בנקאות להשקעות ב-RBC אמר: "אנו נמשיך לשתף פעולה עם תמיר פישמן ולשרת לקוחות ישראלים ולבצע עסקאות בשווקים".

אלדד תמיר

אלדד תמיר, מנכ"ל תמיר פישמן: "מדובר במהלך טבעי. במהלך ארבע השנים האחרונות הובלתי את ניהול החברה, מאז ששותפי מזה שנים רבות, דני פישמן, החליט לפנות לעסקים פרטיים בתחום הנדל"ן בארה"ב ולהקים את חברת הנדל"ן המצליחה GAIA".

דני פישמן מסר היום: "אני מודה לחברי אלדד על החברות והעשייה המשותפת במהלך השנים האחרונות בתמיר פישמן ומאחל לו הצלחה רבה. הנני בטוח כי אלדד ימשיך להוביל את החברה, עובדיה ולקוחותיה בהצלחה רבה, מקצועיות ובמיומנות המאפיינת אותו".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

מייק בן ארי

"תמיד היתה לו תשובה הגיונית": כך הצליח איש אחד להונות 1,000 משקיעים

ליאור וייס. "אנשים לא יודעים עד כמה גדילה של עסק היא כואבת"

"אנשים אמרו לי - סיימת תואר בהצטיינות בטכניון וזה מה שאתה הולך לעשות?"

שירות נסיעה לפי קריאה של חברת ויה בניו יורק

חברות ההיי־טק שמפסידות מיליארדי דולרים מצאו דרך להישאר בחיים

פרופ' אמיר ירון, נגיד בנק ישראל. ייתכן שזו הזדמנות עבורו לפעולות שיקררו את הביקושים לדירות

מחדל מחירי הדיור: כך התייקרה דירה ממוצעת ב-280 אלף שקל בשנה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

גילעד אלטשולר

אלטשולר שחם חזר להוביל - ומי בתחתית? תשואות קרנות ההשתלמות לחודש יולי

סוחר בוול סטריט. יכול להיות שזעזוע האינפלציה הנוכחי הוא רק ראשון מני רבים

מציאות חדשה או תקלה היסטורית? אסטרטגיית השקעות בת 20 שנה בסכנה