חייב מיליארדים וגר באחוזה עם קולנוע ובאולינג - כך נראה ביתו של מוטי זיסר

במכתב פתוח למנכ"ל בנק הפועלים בפייסבוק דורש היזם איתי אדם שחובות של מוטי זיסר לא יימחקו וחושף תמונות מביתו המפואר: "התמונות הללו מציגות את טעמו ואהבתו לתקופת לואי ה-14, את הפאר, הזהב והחזירות הבוהקת וצועקת מכל פינה" ■ בינתיים, הפועלים ממשיך בהליכים המשפטיים לכינוס על מניות אלביט הדמיה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

היזם איתי אדם פירסם בפייסבוק מכתב פתוח למנכ"ל בנק הפועלים ציון קינן - זאת בעקבות הכתבה שפורסמה אתמול ב-TheMarker על אפשרות כי בנק הפועלים והגופים המוסדים ימחקו מאות מיליוני שקלים מהחובות של מוטי זיסר המרוכזים בחברות אירופה ישראל הפרטית החייבת כמיליארד שקל לבנק הפועלים, כ-2.5 מיליארד שקל לבעלי האג"ח, כ-240 מיליון שקל לבנק הפועלים וכ-60 מיליון שקל לבנק לאומי. אלביט הדמיה נקלעה למשבר פיננסי כבד ושוויה צנח מכ-6 מיליארד שקל לפחות מ-200 מיליון שקל והיא אינה מסוגלת לפרוע את חובותיה ללא הסדר חוב, בדומה לאירופה ישראל.

"לא נאפשר זאת. אני לא מבין ציון, איפה אתה חי? נראה לך שנעבור על זה בשקט?", כתב אדם. מלבד המכתב, הוא מפרסם תמונות מאחוזתו של זיסר בכפר גנים שבפתח תקוה, המציגות את מסלול הבאולינג שבאחוזה, את "הפאר, הזהב והחזירות הבוהקת וצועקת מכל פינה באותה אחוזה". בינתיים, באופן פורמלי, הפועלים ממשיך בהליכים המשפטיים לכינוס על מניות אלביט הדמיה, אך בבנק מתלבטים אם להצטרף להסדר חוב שרקם זיסר יחד עם הקרנות האמריקאיות יורק ו-DK Partners, או למצות איתו את הדין וללכת עד הסוף עם כינוס על מניות שליטה של אלביט הדמיה (48.4%) ולממש ערבויות אישיות.

"האמן לי מר קינן", כותב אדם. "המאבק שייפתח כנגד מוסדכם יהיה ללא רחמים. נוציא את כולכם לאור. הכל ייפתח, הכל ייחשף. אתה וחבריך בקומות העליונות תרגישו אותנו כשם שחבריך בלאומי היו חכמים מספיק בכדי להימנע מלהרגיש. הדרכים שבהם נפעל הפעם, ישאירו אתכם מוכים, מפוחדים, אנוסים ושדודים - בדיוק כשם שאתם מותירים אותנו בפעולותיכם 'המשפטיות' והכה אלימות.

"רק לפני קצת יותר משבוע תיכננה מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק עמינח, למחוק לנוחי חוב של 150 מיליון שקל וחזרה בה כשהבינה שלא יקום ולא יהיה ובעלי הבנק, רוצה לומר, אנחנו הציבור, לא נאפשר זאת. אני לא מבין ציון, איפה אתה חי? נראה לך שנעבור על זה בשקט?

"תן לי להציג לך משהו ציון. התמונות הבאות מובאות מפנים אחוזתו של מר זיסר. כפי שאתה רואה, התמונות הללו מציגות את מסלול הבאולינג שבאחוזה, את טעמו ואהבתו לתקופת לואי ה-14, את הפאר, הזהב והחזירות הבוהקת וצועקת מכל פינה באותה אחוזה, שאילו היתה שלי, הייתם שולחים את חברת שהר לפרוץ את ביתי באלימות מילולית ופיסית ולעקל מכל הבא ליד כפי שעשיתם בעבר להורי, לי, כשכל ניסיון לבוא איתכם בדברים נענה בשלילה על ידי אותו איש ארור וקהה נפש, אחד שמו: מר מזמן.

הבית של זיסר

"התבלבלתם מר קינן. אני סולח לכם. עכשיו בכדי שהדברים לא יצאו משליטה, אתם מתבקשים להוציא ידיעה שהמחיקה לא תתקיים ולא תתבצע. אנחנו מצפים לראות שהנושא הובהר כבר בשבוע הקרוב שכן אם לא, ביום שני ה- 20.5.2013 אנחנו נפתח במאבק הכה נכון וכה צודק, בכם".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב

משבר בשווקים

לראשונה: מדד קריטי של שוק האג"ח העולמי מאותת על משבר