דירקטוריון פז אישר: צדיק בינו ישתכר 2.22 מיליון שקל בשנה

רוב הגופים המוסדיים המחזיקים במניות החברה אישרו את הסכם השכר

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שלי אפלברג
שלי אפלברג

צדיק בינו בעל השליטה ויו"ר דירקטוריון פז מאז שנת 1994 ישתכר כ-2.2 מיליון שקל עבור 90% משרה בכל אחת משלוש השנים הקרובות. בינו הצליח לאשר באסיפה הכללית של בעלי המניות את הסכם השכר שלו.

צדיק בינוצילום: מוטי קמחי

התשלום החודשי של בינו יעמוד על כ-175 אלף שקל בתוספת מע"מ. כמו כן יקבל בינו מכשיר סלולרי של החברה, רכב ההולם את מעמדו ויוענקו לו החזרי הוצאות הקשורות במילוי תפקידו.

התגמול השנתי שלו יעמוד על 2.22 מיליון שקל בעבור 90% המשרה כעצמאי. כמו כן נקבע כי השכר לא ישתנה עקב כהונתו של בינו בחברות אחרות. תיקון 16 לחוק החברות קובע כי את הסכמי השכר עם בעלי העניין החברה חייבים לאשר ברוב של בעלי מניות המיעוט. מנתוני ההצבעה עולה כי רוב הגופים המוסדיים המחזיקים במניות החברה אישרו את הסכם השכר. בין המוסדיים ניתן למצוא את: דש, ילין לפידות, אנליסט, פסגות, אקסלנס, הפניקס. בין המתנגדים, ניתן למצוא את: סיגמא, קופת התגמולים לעובדים האקדמאיים, הלמן אלדובי, קרן ההשתלמות למורים וגננות ולמורים תיכוניים.

משרד PWC ביצע מחקר השוואתי והעביר לועדת התגמול של החברה נתונים בדבר התגמול אשר ניתן ליו"ר דירקטוריונים של 20 חברות בעלות שווי השוק הגבוהה ביותר. על בסיסם ובאמצעות הסכם השכר הקודם של בינו הציעו לועדת התגמול את השכר הנוכחי. מניית החברה עלתה במסחר ב-1.85%.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

לס נייט הכחדה אנושית מרצון

"נחיה חיים ארוכים ואז ניכחד": האיש שרוצה שלא יהיו יותר אנשים בעולם

FILE PHOTO: Twitter logo and a photo of Elon Musk are displayed through magnifier in this illustration taken October 27, 2022. REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo

כיכר העיר המטורפת של אילון מאסק עוד עלולה להרוג אותנו