חגיגת השכר של משפחת פרץ בבוני התיכון: האב ובניו ייהנו משיפור תנאי השכר

התשלום החודשי בגין דמי ניהול לבעל השליטה ויו"ר הדירקטוריון, אברהם פרץ, יועלה ל-80 אלף שקל

ואדים סבידרסקי, פרשנות
ואדים סבידרסקי
ואדים סבידרסקי, פרשנות
ואדים סבידרסקי

אברהם ועמרם פרץ, בעלי השליטה (82%) בחברת הנדל"ן בוני התיכון, מעדכנים את תנאי השכר של עצמם ולא שוכחים את המשפחה. אמש, אישרו ועדת הביקורת ודירקטוריון החברה את תנאי העסקתם של בני משפחה מרובים. אומנם נשאר עוד צעד טכני לאישור ההטבות ובעלי המניות יצטרכו להחליט בקרוב האם חגיגת השכר תימשך.

בין היתר, הוחלט להעלות את התשלום החודשי בגין דמי ניהול לבעל השליטה, אברהם פרץ (45%) - המכהן כיו"ר הדירקטוריון - ל-80 אלף שקל, כלומר כמיליון שקל לשנה בתוספת מע"מ, ולהעמיד לרשותו רכב מדרגת מיסוי 7. עמרם פרץ (37%), בעל השליטה ובנו של אברהם פרץ, מנכ"ל ודירקטור בחברה, יזכה לדמי ניהול של 120 אלף לחודש (כ-1.5 מיליון שקל לשנה) לפני מע"מ ולרכב מאותה דרגה כמו אברהם.

בנימין פרץ, בנו של אברהם פרץ, דירקטור ומנכ"ל חברת הבת, יתוגמל ב-95 אלף שקל לחודש בגין דמי הניהול לפני מע"מ. כמו כן, יחליט בנימין האם ליהנות מהרכב מדרגה 7 או לוותר ולקבל פיצוי חודשי בגינו בסך 20 אלף שקל לחודש לפני מע"מ (240 אלף שקל בחישוב שנתי).

כמו כן, שופרו גם תנאיו של אחיו של בנימין ובנו של אברהם פרץ, ניסים פרץ, דירקטור ומנהל אחזקה ראשי, לוגיסטיקה וציוד יעלה לחברה. עלות העסקתו לחברה תתייקר ותעלה ל-67 אלף שקל לחודש (כ-800 אלף שקל לשנה) בנוסף לרכב החברה מאותה דרגה 7. גם אילנה פרץ, קרובה של בעלי השליטה, המועסקת במחלקה המשכנת, תיהנה מתוספת שכר. עלות שכרה תתייקר ותעלה לכ-12 אלף שקל לחודש.

החברה הציבורית, בוני התיכון, העוסקת בייזום פרויקטים למגורים, הפסידה ברבעון הראשון של 2010 מפעילותה השוטפת כ-3.8 מיליון שקל לצד ההכנסות ממכירת הדירות בסך 2.1 מיליון שקל. בסיכום שנת 2009, הציגה החברה רווח נקי של כ-52 מיליון שקל לאחר שמכרה דירות בכ-255 מיליון שקל. החברה נסחרת בבורסת תל אביב לפי שווי של כ-83 מיליון שקל. מניית החברה הוסיפה לערכה כ-63% מתחילת השנה לאחר שעלתה ב-137% במהלך שנת 2009.

כתבות מומלצות

עומסים בנתב"ג

מבחינת חברות התעופה, השאלה אם תגיעו ליעד עם המזוודה היא "בעדיפות אחרונה"

נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין

רוסיה הגיעה לחדלות פירעון — לראשונה מ-1918

כספומט ביטקוין ברומניה. רשתות בלוקצ'יין שיצליחו לשרוד את התקופה הנוכחית - ייתכן שיזכו בכל הקופה

המשבר בקריפטו נכנס לשלב הבא: מלחמת כל בכל

גילה פימה. "בשיא הקושי שלי ראיתי שאני יכולה להעלות חיוך למישהו אחר שקשה לו"

"לעבודה שלי יש סטיגמות, היא לא נחשקת. אבל לא אכפת לי מה חושבים"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אילו מניות עשויות לשרוד טלטלות קשות?

"שגר ושכח": האם יש מניה ששווה להשקיע בה ל-20 שנה?

ארוחה של מקדונלד'ס. המגמה הכללית של השמנה לא יכולה להיות מיוחסת רק להתנהגות של הפרט, אלא גם לסביבה שבה כולנו חיים

בשקט בשקט, העלימה מקדונלד'ס אופציה מהתפריט – והיא יודעת בדיוק למה