סינרון רשמה ירידה של 49.8% בהכנסות ברבעון השלישי ל-14.3 מיליון דולר והחמיצה את התחזיות

ההפסד המתואם של החברה הסתכם ב-4.8 מיליון דולר לעומת רווח מתואם של 3.1 מיליון דולר ברבעון המקביל

ניר צליק
ניר צליק

"אני מרוצה מתוצאות הרבעון השלישי ובעיקר מהשיפור בשולי הרווח הגולמי בתשעת החודשים האחרונים. חזרנו לתזרים מזומנים תפעולי חיובי, והשיפור ברבעון השלישי לעומת הרבעון הקודם בהכנסות, כאשר הרבעון השלישי מסורתית הוא הרבעון החלש ביותר לתעשייה האסתטית", אמר לו סקאפורי, מנכ"ל סינרון.

יצרנית הציוד הרפואי האסתטי רשמה שיפור קל בהכנסותיה מול הרבעון הקודם, אולם למרות זאת, החמיצה החברה את תחזיות האנליסטים שחזו שיפור משמעותי יותר. הכנסות חברה ברבעון השלישי הסתכמו ב-14.3 מיליון דולר, עלייה של 0.7% לעומת הכנסות של 14.2 מיליון דולר ברבעון הקודם וירידה של 49.8% מול הכנסות של 28.5 מיליון דולר ברבעון המקביל. האנליסטים חזו לחברה הכנסות של 14.7 מיליון דולר.

הרווח הגולמי של החברה הסתכם ב-9.6 מיליון דולר, ירידה של 55.3% לעומת רווח גולמי של 21.5 מיליון דולר ברבעון המקביל. שולי הרווח הגולמי הסתכמו ב-67% לעומת שולי רווח גולמי של 64.8% ברבעון הקודם ושולי רווח גולמי של 75.3% ברבעון המקביל.

הוצאות התפעול של החברה, שהצטמצמו ב-24.5% מ-19.6 מיליון דולר ברבעון המקביל ל-14.8 מיליון דולר ברבעון הנוכחי, הובילו את החברה להפסד תפעולי של 5.2 מיליון דולר לעומת רווח תפעולי של 1.9 מיליון דולר ברבעון המקביל. זאת, על רקע הירידה בהכנסותיה.

בשורה התחתונה, חתמה החברה את הרבעון עם הפסד נקי של 5.5 מיליון דולר או 20 סנט למניה לעומת רווח נקי של 2.2 מיליון דולר או 8 סנטים למניה. בניכוי הוצאות חד פעמיות ותגמולי אופציות, סיימה החברה את הרבעון עם הפסד נקי של 4.8 מיליון דולר או 17 סנט למניה לעומת רווח נקי מתואם של 3.1 מיליון דולר או 11 סנט למניה ברבעון המקביל. תחזיות האנליסטים היו להפסד מתואם של 15 סנט למניה.

במהלך הרבעון רכשה החברה את קנדלה, יצרנית ציוד רפואי אסתטי מתחרה, בעסקת החלפת מניות בשווי 65 מיליון דולר. בנוסף, לפני כחודש, רכשה החברה את פרימאיווה מדיקל בעסקה ששווייה ההתחלתי עמד על 7 מיליון דולר ועשוי להגיע ל-30 מיליון דולר בהתאם לעמידה באבני דרך עליהן סיכמו שתי החברות. פרימאיווה היא חברה פרטית אמריקאית שפיתחה טיפול רפואי לקמטים ולרפיון בעור בחדירה מינימלית. הרכישה צפויה להיסגר לפני תום 2009.

ב-12 החודשים האחרונים הוסיפה מניית החברה כ-34.4% והיא נסחרת במחיר של 11.96 דולר, המשקף לחברה שווי של כ-329 מיליון דולר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן