סימטרון סיימה את הרבעון הרביעי עם עלייה של 5.1% בהכנסות ל-10.4 מיליון דולר

הרווח התפעולי ירד קלות מ-831 אלף דולר ברבעון המקביל ל-652 אלף דולר ברבעון הנוכחי

ניר צליק
ניר צליק

סימטרון, המתמחה בפתרונות תוכנה לתכנון ייצור של תבניות באמצעות מחשב, סיימה את הרבעון הרביעי עם הכנסות של כ-10.4 מיליון דולר, בהשוואה לכ-9.9 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.

הרווח הגולמי של החברה עמד ברבעון על כ-8.3 מיליון דולר, עלייה של 8% לעומת רווח גולמי של 7.7 מיליון דולר ברבעון המקביל. שיעור הרווח הגולמי עמד על 79.4% ביחס לשיעור רווח גולמי של 77.4% ברבעון המקביל אשתקד.

בשורה התחתונה, רשמה החברה רווח נקי של 706 אלף דולר או 8 סנט למניה לעומת רווח נקי של 976 אלף דולר או 12 סנטים למניה. בניכוי הוצאות בגין אופציות והוצאות חד פעמיות, רשמה החברה רווח נקי של כ-553 אלף דולר 6 סנטים, בהשוואה לרווח נקי בסך של כמליון דולר, או רווח מדולל למניה של 13 סנט ברבעון המקביל.

את שנת 2008 כולה סיימה סימטרון עם הכנסות של כ-41 מיליון דולר, עלייה של 43.1% ביחס להכנסות של כ-28.6 מליון דולר ב-2007. הרווח הנקי בשנת 2008 עמד על כ-724 אלף דולר או 8 סנטים למניה, בהשוואה לרווח נקי בסך של כ-1.9 מליון דולר 24 סנט ב-2007. בניכוי הוצאות חד פעמיות והוצאות בגין אופציות עמד הרווח הנקי על 2.2 מיליון דולר או 23 סנט, עלייה של 9% בהשוואה לרווח נקי של כ- 2 מיליון דולר או 25 סנט בשנת 2007.

תוצאות סימטרון כוללות בפעם הראשונה בתוכן את תוצאות גיבס, אותה רכשה סימטרון בתחילת 2008 ואת תוצאות מיקרוסיסטם, אותה רכשה החברה ב-2007.

בתגובה לפרסום התוצאות אמר דני הרן, מנכ"ל ונשיא סימטרון: "שנת 2008 כולה היתה שנה טובה לסימטרון, אם כי הפעילות הואטה משמעותית ברבעון הרביעי אשר באופן מסורתי הוא הרבעון החזק בשנה. החולשה השפיעה על כל השווקים, הענפים וברוב המדינות בהן אנו פועלים. ברור כי זוהי השפעה ישירה של המצב הכלכלי ואי הודאות השוררת בתעשיית הייצור. אנו מצפים כי החולשה תמשך לתוך 2009. למרות המשבר הגלובאלי אנו מרוצים מהרווח שהצגנו ברבעון הרביעי של 2008".

סימטרון פועלת בגבעת שמואל ומחזיקי המניות הגדולים בה הם DBSI וביל גיבס. מנכ"ל החברה הוא דני הרן. החברה מתמחה בפתרונות תוכנה לתכנון ייצור של תבניות באמצעות מחשב.

כתבות מומלצות

כרם התימנים. "נהייתה שכונה של אנשים מפונפנים"

"יש מיליונרים מכל העולם שהוקסמו מהשכונה, רוצים כאן נכס - ולא מעניין אותם המחיר"

שיעור תכנות בבית ספר בנס ציונה. תפקידם של המורים נהפך לקשה מתמיד

עמדתי בשקט ליד הלוח וחיכיתי, ביקשתי שקט, ואז הרמתי את הקול. כך נראה הרגע בו הבנתי שאני צריך לקחת הפסקה מהוראה

אורית פנחס וטלי שילון. "אנחנו משלמות 16 אלף שקל, אבל זה שכר רעב"

"יש מיליון דירות שצריכות להיבנות ואין מי שיתכנן אותן - הצעירים רואים שבהיי-טק אפשר להתחיל עם משכורות של 30 אלף שקל בחודש ועוזבים"

ח"כ בנימין נתניהו. הסקרים נראים אופטימיים מתמיד מבחינת נתניהו

עדיין יש סיכוי טוב שנתניהו יגיע לאגף 10 בכלא מעשיהו - והוא יודע את זה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

משרדי גוגל במנהטן. מי שלא יסדיר את התשלום הזה עד 1 באוגוסט – חשבונו יושעה

"מאלצים אותנו לשלם אחרי שכבר התמכרנו": התכסיס של גוגל מכה שנית

קציר חיטה בסוריה, יוני 2022. הקציר מגדיל את היצע החיטה, אבל החשש ממיתון מקטין את הביקוש

פתאום ההשקעות הכי חמות צונחות: נפט, סחורות, תשואות – למה זה קורה?