פסגות לקראת דו"חות טבע: "תוצאות הרבעון מתגמדות מול ההתרחשויות האחרונות"

בפסגות מציבים מחיר יעד של 51.2 דולר למניה - 10% מעל מחיר השוק עם המלצת "תשואת יתר" ■ בית ההשקעות מציין כי הרבעון השני של השנה עבר בטבע ללא אירועים מיוחדים בעלי השפעה משמעותית על התוצאות הרבעוניות ■ גם באי.בי.אי פירסמו תחזית לדו"חות טבע הקרבים, בה הם מותירים למניה מחיר יעד של 51 דולר עם המלצת "קנייה"

יובל מ.
יובל מ.

"חדשות בגזרת הקופקסון, האזילקט ומעל לכל בגזרת המיזוג עם באר הם שישפיעו על התנהגות מניית טבע בזמן הקרוב. חשיבות תוצאות הרבעון מתגמדת אל מול ההתרחשויות בשבועות האחרונים". כך כותבת האנליסטית לימור גרובר מבית ההשקעות פסגות לקראת פרסום דו"חותיה לרבעון השני ביום שלישי של חברת טבע.

גרובר מותירה למניית טבע מחיר יעד של 51.2 דולר - כ-11% מעל מחיר המניה בשוק - עם המלצת "תשואת יתר". בפסגות צופים כי הכנסות החברה יסתכמו בכ-2.7 מיליארד דולר לעומת כ-2.4 מיליארד דולר ברבעון המקביל. הרווח הנקי צפוי להסתכם ב-529 מיליון דולר לעומת 516 מיליון דולר ברבעון המקביל.

בפסגות צופים כי ההכנסות ממכירת תרופת הקופקסון כנגד טרשת נפוצה יושפעו "ממעבר הזכויות המלאות בשיווק הקופקסון בארה"ב לטבע ומהעלאת מחירים של 11% בפברואר השנה שטרם מוצתה במלואה". המכירות הכוללות יסתכמו ב-567 מיליון דולר, מהן 331 מיליון דולר בארה"ב לעומת 542 מיליון דולר ברבעון הקודם.

"בסוף יוני הושקה הגירסה הגנרית לתרופת הריספרדל. מניסיון העבר ניתן להניח מכירות די משמעותיות ביום ההפצה הראשון, כך שתהיה להן השפעה חיובית על תוצאות הרבעון. אנו מעריכים הכנסות של 50-75 מיליון דולר ברבעון הזה", כותבת גרובר.

דיונים חמים בנושא, בקהילת הבורסה בתל אביב ב-TheMarker Cafe

עוד מציינת גרובר כי נכון לסוף הרבעון הראשון, במאזנה של טבע 334 מיליון דולר המושקעים ב-ARS. "ברבעון הקודם כבר נמחקו 52 מיליון דולר. הוצאות המימון המוערכות על ידינו ברבעון השני אינן כוללות מחיקות נוספות, אם יהיו כאלה".

אי.בי.אי: תוצאות הרבעון יהיו טובות

גם בבית ההשקעות אי.בי.אי פירסמו תחזית לדו"חות טבע הקרבים, בה הם מותירים למניה מחיר יעד של 51 דולר עם המלצת "קנייה". "רכישת באר מציבה לפנינו חברה שונה מהחברה שהכרנו עד כה", כותבים במחלקת המחקר של בית ההשקעות.

באי.בי.אי צופים כי הרווח הנקי ברבעון השני יסתכם ב-555 מיליון דולר לעומת 521 מיליון דולר ברבעון המקביל. "להערכתנו, תוצאות הרבעון יהיו טובות. בטווח הארוך, עקב היחלשות חברות הפארמה הגדולות, אנו מעריכים שהביו גנריקה תהווה את מנוע הצמיחה העיקרי. גם שם טבע נוקטת אמצעים ומתכננת להוביל את התחום, כשהרכישה של באר תתרום גם לתחום זה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

קוונטום סורס. שלומית סמל, ברק דיין, עודד מלמד וגיל סמו

"זו ההחלטה הכי מפחידה שעשיתי. כשנצליח, נהיה הבסיס למהפכת המחשוב הבאה של האנושות"

בנייה בשדרות. "יש בעיר תשואות טובות יחסית להשקעה בדירה במרכז הארץ"

"נמאס מהמחירים המטורפים של המרכז. פה אני משלם 2,600 שקל על דירת גן — והכל מהטבת המס"

שיעור בבה"ד 15 . "אחוזי ההצלחה גבוהים מאוד"

"לא תיארתי לעצמי שיש דבר כזה בצה"ל": בית הספר הכי טוב בישראל נמצא בכלל בגלילות

אילנית פינטו־דרור. "על פי המחקר שלי, מורות ומורים בבתי ספר אליטיסטיים מגיעים מרקע דומה לזה של התלמידים"

"ההורים שלהם משלמים אלפי שקלים בשנה - והם מסתובבים בעולם כמו בעלי בית"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

רחוב חרות, רמת גן. לדברי המתווך, זוהי עסקה טובה לשני הצדדים

כללי המשחק השתנו: הדירה שנמכרה "על הנייר" - עם מלכוד

בנייני דירות בסין. המחירים יצאו משליטה - הגיע זמן לתיקון?

האוויר מתחיל לצאת משוק הדיור ברחבי העולם. להלן חמש דוגמאות