אלווריון היכתה את תחזיות האנליסטים וסיימה את הרבעון השלישי בזינוק של 39% בהכנסות לשיא של 60.6 מיליון דולר

יצרנית מערכות התקשורת האלחוטית צופה הכנסות בטווח של 65-61 מיליון דולר ברבעון הרביעי - בהתאם לתחזיות בוול סטריט; מניית החברה סיימה אמש את המסחר בניו יורק בזינוק של 4.4%

מיכאל רוכוורגר
מיכאל רוכוורגר
מיכאל רוכוורגר
מיכאל רוכוורגר

יצרנית מערכות התקשורת האלחוטית אלווריון מסיימת את הרבעון השלישי של השנה עם תוצאות חזקות בהכנסות, ומעלה את תחזית ההכנסות לרבעון הבא. עם זאת, בדומה לרבעונים הקודמים, הגידול בהכנסותיה של אלווריון טרם בא לידי ביטוי בשורה התחתונה, כשהחברה ממשיכה להציג רווחים לא מהותיים, וזאת עקב הוצאות תפעוליות גבוהות.

אלווריון סיימה את הרבעון השלישי של השנה עם הכנסות שיא של 60.6 מיליון דולר, עלייה של 39% לעומת הרבעון המקביל בשנה שעברה, ועלייה של 5% ביחס לרבעון הקודם. אלווריון הכתה את ממוצע התחזיות של 14 אנליסטים בוול סטריט, אשר חזו לה הכנסות של 60.51 מיליון דולר. החברה הציגה הכנסות שיא מפתרונות BreezeMAX, שהסתכמו ב-35 מיליון דולר.

הכנסות השיא של אלווריון עדיין לא מקבלות ביטוי מלא בשורה התחתונה של החברה. אלווריון סיימה את הרבעון השלישי של השנה עם רווח נקי של 621 אלף דולר, או 0.01 דולר למניה. רווח זה כולל 750 אלף דולר בגין פעילות שהופסקה. בניכוי פריטים חד פעמיים והוצאה על ההטבה הגלומה באופציות למנהלים ולעובדים בחברה, הרווח הנקי (פרופורמה) הסתכם ב-2.4 מיליון דולר, 4 סנטים למניה - בהתאם לתחזיות האנליסטים בוול סטריט.

אלווריון מספקת תחזיות לרבעון הרביעי וצופה כי הכנסותיה ינועו בטווח של 65-61 מיליון דולר - מספרים העולים בקנה אחד עם ממוצע של 13 אנליסטים בוול סטריט הצופים לחברה הכנסות של 62.88 מיליון דולר.

באלווריון חוזים, כי החברה תסיים את הרבעון הרביעי עם רווח נקי של עד 2 סנטים למניה. הרווח פרופורמה צפוי להיות 5-2 סנטים. אלווריון יצרה ברבעון השלישי תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת, שהסתכם בכ-3.6 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2007.

צביקה פרידמן, נשיא ומנכ"ל אלווריון, ציין היום כי: "החברה בדרך לממש את יעד הצמיחה שהציבה לעצמה בשנת 2007 - 30%-25%". פרידמן הוסיף כי המשלוחים ממערכות WiMax המשיכו לתרום הכנסות גבוהות לחברה, וכן ציין כי אלווריון סיימה את הרבעון השלישי עם גידול של 18% בהתקנות מסחריות, לעומת הרבעון הקודם, שהסתכמו ב-200.

אלווריון, הנסחרת בבורסת נאסד"ק בניו יורק ובבורסה לניירות ערך בתל אביב, סיימה אמש את המסחר בארה"ב בזינוק של 4.4% והיא נסחרת כעת לפי שווי של 853.83 מיליון דולר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

כרם התימנים. "נהייתה שכונה של אנשים מפונפנים"

"יש מיליונרים מכל העולם שהוקסמו מהשכונה, רוצים כאן נכס - ולא מעניין אותם המחיר"

שיעור תכנות בבית ספר בנס ציונה. תפקידם של המורים נהפך לקשה מתמיד

עמדתי בשקט ליד הלוח וחיכיתי, ביקשתי שקט, ואז הרמתי את הקול. כך נראה הרגע בו הבנתי שאני צריך לקחת הפסקה מהוראה

אורית פנחס וטלי שילון. "אנחנו משלמות 16 אלף שקל, אבל זה שכר רעב"

"יש מיליון דירות שצריכות להיבנות ואין מי שיתכנן אותן - הצעירים רואים שבהיי-טק אפשר להתחיל עם משכורות של 30 אלף שקל בחודש ועוזבים"

ח"כ בנימין נתניהו. הסקרים נראים אופטימיים מתמיד מבחינת נתניהו

עדיין יש סיכוי טוב שנתניהו יגיע לאגף 10 בכלא מעשיהו - והוא יודע את זה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

משרדי גוגל במנהטן. מי שלא יסדיר את התשלום הזה עד 1 באוגוסט – חשבונו יושעה

"מאלצים אותנו לשלם אחרי שכבר התמכרנו": התכסיס של גוגל מכה שנית

קציר חיטה בסוריה, יוני 2022. הקציר מגדיל את היצע החיטה, אבל החשש ממיתון מקטין את הביקוש

פתאום ההשקעות הכי חמות צונחות: נפט, סחורות, תשואות – למה זה קורה?