סינאל התקינה שתי מערכות נוכחות בבתי ספר בבריטניה בהיקף של כמיליון שקל

המערכת מאפשרת כניסה של מורשים בלבד ומונעת כניסתם של זרים; סינאל מעריכה כי היא עשויה לקבל הזמנות נוספות בבתי ספר בבריסטול בהיקף כספי של כ-6 מליון שקל עד 2008

נתן שבע
נתן שבע

חברת סינאל תעשיות, המספקת מערכות לאיסוף ועיבוד נתוני נוכחות, התקינה שתי מערכות נוכחות נוספות בבתי ספר באנגליה תמורת מיליון שקל. שתי המערכות יותקנו בבתי ספר בעיר בריסטול והשניה בעיר צ'סטר, שבצפון ווילס.

בסך הכל, התקינה סינאל בשנת 2005 את המערכות ב-15 בתי ספר באנגליה בתמורה כוללת של כ-2 מיליון שקל. סינאל מעריכה, כי היא עשויה לקבל הזמנות נוספות לתשעה בתי ספר במחוז בריסטול, בהיקף כספי של כ-6 מיליון שקל עד 2008.

המערכת שהותקנה מיועדת להילחם בתופעת ההיעדרויות של תלמידים מבית הספר, וכן משמשת כמערכת אבטחה המאפשרת כניסה למתחם בית הספר למורשים בלבד, ומונעת כניסתם של זרים לתוך המתחם.

סינאל פיתחה מערכת כוללת, אשר מתממשקת עם מערכת המידע הקיימת של בית הספר ומאפשרת לתלמידים להשתמש בתגי הזיהוי שלהם או באמצעות תביעת אצבע לשם רישום בכניסה לכיתה. אם תלמיד אינו מגיע לבית הספר או שאינו מתייצב לשיעור בכיתה, הוריו מיודעים על כך מיידית באמצעות SMS.

דניאל פרבר, מנהל סינאל אנגליה, ציין כי הצורך במערכת אמינה ואפקטיווית לבקרה על נוכחות תלמידים החל לקבל עדיפות ראשונה במעלה בתוכנית הממשלה האנגלית לשדרוג כל המערכות בבתי הספר התיכוניים באנגליה וויילס. "ראש הממשלה, טוני בלייר, הבטיח להקציב מיליארדי ליש"ט במשך השנים הבאות לבנייה מחודשת או שיפוץ של כל בתי הספר התיכוניים, עם דגש על תקשורת מחשבים ורשתות, אבטחה, ואמצעים למאבק בהיעדרויות". אמר פרבר.

כתבות מומלצות

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

המשווקים של פוליסות החיסכון הם סוכני הביטוח, שנהנים מעמלות שמנות

"הציעו לי להעביר את החיסכון מאלטשולר. האם כדאי לי?"

אירוע של חברת איירון סורס. חברות שואפות למתג את עצמן כצעירות ואטרקטיביות

"אנשים חושבים לעצמם - איזה משכורות, איזה טירוף. בפועל זה רחוק מאוד מהמצב"