רווח של 18 מיליון שקל לאיסתא בתשעת החודשים הראשונים - עלייה של 50% לעומת 2004

החברה תחלק דיווידנד ביניים בגובה של 13 מיליון שקל; יו"ר דירקטוריון איסתא: "התוצאות מצביעות על שיפור בכל תחומי הפעילות של הקבוצה, גידול בהכנסות וברווח, לצד התייעלות תפעולית מתמשכת"

עירית רוזנבלום
עירית רוזנבלום
עירית רוזנבלום
עירית רוזנבלום

רשת משרדי הנסיעות איסתא ליינס, דיווחה היום על רווח נקי של 12.7 מיליון שקל ברבעון השלישי של שנת 2005, לעומת רווח של 8.7 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד - גידול של 46%. מחזור המכירות של הקבוצה, המורכב מהכנסות ממכירות, שירותים והכנסות מעמלות, הגיע ל-541 מיליון שקל, לעומת 489 מיליון ברבעון השלישי בשנת 2004. הוצאות ההנהלה וכלליות לרבעון זה ירדו מ-9 מיליון שקל ל-8.4 מיליון שקל, למרות הגידול בהיקפי הפעילות.

בתשעת החודשים הראשונים לשנה זו, מציגה איסתא רווח של 18 מיליון שקל, לעומת 12 מיליון בשנת 2004 - גידול של 50%. ההכנסות בשנה הנוכחית הגיעו עד כה למיליארד ו-145 מיליון שקל, לעומת מיליארד ו-52 מיליון שקל אשתקד - גידול של 9%.

הוצאות הנהלה וכלליות ירדו השנה ל-21.6 מיליון שקל, לעומת 22.9 מיליון שקל אשתקד. עם זאת, לפי נתוני הלמ"ס, בחודש אוגוסט נרשמה ירידה חדה של 13% בתנועת היוצאים לחו"ל. לדברי מנכ"ל הקבוצה אחישי גל, התבצע תיקון בחודש ספטמבר ונרשם גידול משמעותי בתנועת היוצאים לחו"ל, למרות התחזיות.

לדברי עו"ד שמעון סיבוני, יו"ר דירקטוריון איסתא, מדובר בתוצאות שיא לאיסתא בעשור האחרון: "התוצאות מצביעות על שיפור בכל תחומי הפעילות של הקבוצה, גידול בהכנסות וברווח, לצד התייעלות תפעולית מתמשכת". לאור התוצאות החיוביות, החליט דירקטוריון הקבוצה על חלוקת דיווידנד ביניים בגובה של 13 מיליון שקל.

קבוצת איסתא היא קבוצת התיירות הגדולה בישראל והיא כוללת את איסתא - רשת הנסיעות הגדולה בישראל; אמריקן אקספרס - רשת הנסיעות לקהל העסקי; נופש ישיר - המתמחה בדילים ובמוצרי הרגע האחרון; וואלה טורס - מיזם האינטרנט בשיתוף עם חברת וואלה; וקריאה אחרונה (last call) - מיזם אינטרנט ללקוחות ישראכרט.

בשנת 2004, רשמה איסתא רווח נקי של 14.5 מיליון שקל והכנסות של מיליארד ו-326 מיליון שקל.

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן