בעקבות ביצועי שנת 2003: דלתא גליל הגדילה את התמורה ששילמה עבור Inner Secrets ב-6.7 מיליון דולר

פעילותה של Inner Secrets נרכשה ב-2001 בתמורה ל-54.6 מ' ד' במניות ומזומן; 22 בכירי דלתא זכו אשתקד לשכר כולל של 3.4 מ' ד'; מעסיקה למעלה מ-6,200 עובדים בירדן ומצרים

אלי דניאל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלי דניאל

יצרנית ההלבשה התחתונה והגרביים דלתא גליל (דלתא :ת"א), הנמצאת בשליטת דב לאוטמן ותאגיד שרה לי (Sara Lee), הגישה אמש לרשות ניירות הערך בארה"ב (ה-SEC) את הדו"ח השנתי שלה (F-20) ממנו עולה כי במהלך חודש אפריל האחרון שילמה החברה לבעלי המניות לשעבר של חברת Inner Secrets, שנרכשה על ידי דלתא בשנת 2001, תשלום נוסף בסך של 6.7 מיליון דולר.

דלתא גליל רכשה את מלוא הבעלות בחברת Inner Secrets, המייצרת ומשווקת מוצרי הלבשה תחתונה לנשים, באמצעות חברת הבת שלה Wundies Industries, בתמורה כוללת של 54.6 מיליון דולר (48.7 מיליון דולר במזומן ו-5.9 מיליון דולר במניות).

הצדדים הסכימו אז כי בעלי המניות של Inner Secrets יהיו זכאים לקבל תשלומים נוספים בהתבסס על תוצאותיה העתידיות של Delta Galil USA בשנים 2002 ו-2003. וכך, לפני כארבעה עשר חודשים שילמה החברה 2 מיליון דולר ולפני מספר שבועות בוצע התשלום הנוסף, כך שבסך הכל שולמו עד היום כ-63.3 מיליון דולר בגין כל מניותיה של Inner Secrets.

בתוך כך, הדו"ח השנתי של דלתא גליל מלמד כי בכירי החברה, 22 מנהלים ודירקטורים, זכו במהלך שנת 2003 לשכר כולל של כ-3.4 מיליון דולר, כאשר לסכום זו יש להוסיף הפרשות לפנסיה בהיקף של כ-300 אלף דולר.

פירות השלום עם מצרים וירדן ניכרים במצבת כוח האדם של דלתא גליל אשר העסיקה בתום שנת 2003 למעלה מ-12 עשר אלף עובדים ביותר מ-8 מדינות. במצרים הועסקו על ידי החברה 3,850 עובדים, בישראל הועסקו 2,930 עובדים ובירדן עבדו עבור דלתא גליל 2,360 עובדים. מצבת כוח אדם נכבדה נרשמה גם בהונדורס - 1,170 עובדים.

נתון נוסף העולה מן הדו"ח - חלקן היחסי של מכירות ההלבשה התחתונה לנשים נמצא בשלוש השנים האחרונות במגמת עלייה, כאשר מכירות אלה צמחו מרמה של 57.6% ממחזור המכירות הכולל בשנת 2001 לרמה של 61.1% מהמחזור בשנה החולפת, כלומר, מכירות בהיקף של כ-354 מיליון דולר. מנגד, חלקן היחסי של מכירות ההלבשה התחתונה לגברים ירד במהלך שלוש השנים האחרונות משיעור של 14.9% מהמכירות לרמה של כ-10.1%.

דב לאוטמן, אשר מימש במהלך חודש מארס האחרון 1.7 מיליון מניות של החברה בתמורה ל-24.8 מיליון דולר, מחזיק כיום בכ-25.2% מהון המניות של דלתא גליל בעוד שבידי תאגיד שרה לי האמריקאי מצויות מניות המהוות כ-23.1% מהונה של יצרנית ההלבשה התחתונה והגרביים.

כתבות מומלצות

ניר קורצ'ק, סמנכ"ל שיווק בפלייטיקה

הסמנכ"ל, האח הדירקטור והסטארט־אפ: העסקה המוזרה של פלייטיקה

נוריאל רוביני

חשבתם שיהיה רע? רוביני חוזה נפילה של 40% במניות ומיתון נוראי

בית חולים רמב"ם

המחקר שחושף: אלה התחומים היוקרתיים ברפואה — ולמי יש סיכוי להתברג אליהם

ראשי המפלגות

לא רק הדר מוכתר: אילו ראשי מפלגות מסתירים את הדירות שבבעלותם?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

טל גרנות־גולדשטיין. העבודה היברידית, ושעות העבודה משתנות

זכותה של גרנות־גולדשטיין לסמס לעובדים ב-6:00. זכותם לא לענות

סרט ביתי

לאחת דירה ברעננה, השנייה שוכרת בראשל"צ: המשפחות שחוסכות - ואלה שבמינוס