על בד השלימה רכישת כל מניות F.H.W הגרמנית תמורת 9.7 מיליון יורו

מחזור המכירות של החברה הנרכשת ב-2001 - 29 מיליון יורו; התשלום הראשון - 8.5 מיליון יורו - יועבר ב-4 בפברואר 2002, והיתרה תשולם עד תחילת אפריל 2002

אלי דניאל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלי דניאל

חברת על בד משואות יצחק (עלבד: ת"א) הודיעה היום על השלמת רכישת חברת F.H.W הגרמנית בתמורה ל-9.7 מיליון יורו. על בד מייצרת מטליות לחות ונמצאת בשליטת קיבוץ משואות יצחק.

במסגרת העסקה רכשה על בד את כל הון המניות של החברה הגרמנית. התמורה תשולם ב-4 תשלומים: התשלום הראשון בסך של 8.5 מיליון יורו יועבר לידי הבעלים הקודמים ב-4 בפברואר 2002. היתרה, בסך של 1.2 מיליון יורו, תועבר ב-3 תשלומים עד לראשית אפריל 2002.

על בד ציינה, כי הסכם הרכישה של F.H.W כולל גם הסכם העסקה עם המנכ"ל והבעלים הקודמים של החברה הגרמנית, למשך תקופה של 5 שנים.

F.H.W עוסקת בייצור מטליות לחות במגוון שימושים רחב, בדומה לעל בד. את שנת 1999 סיימה החברה הגרמנית עם מכירות של 20 מיליון מארק גרמני, ובשנת 2000 הוכפלו המכירות ל-40 מיליון מארק גרמני. את שנת 2001 סיימה F.H.W עם מחזור מכירות בהיקף של כ-57 מיליון מארק גרמני (כ-29 מיליון יורו), ורווח נקי של למעלה מ-3.9 מיליון מארק גרמני (2 מיליון יורו).

על בד הוסיפה כי לחברה הנרכשת לקוחות מרכזיים בשוק הגרמני, בהם רשתות שיווק גדולות, ויש לה פעילות ענפה בתחום ה-Private Label בגרמניה, צרפת, הולנד ושווייץ. לחברה מוצרים בתחומי התינוקות, הניקיון, הקוסמטיקה ונייר טואלט לח.

על בד סיימה את תשעת החודשים הראשונים של שנת 2001 עם הכנסות בהיקף של כ-189.8 מיליון שקל, כ-32% יותר מההכנסות בתקופה המקבילה בשנת 2000. בשורה התחתונה הרוויחה החברה בשלושת הרבעונים הראשונים של 2001 כ-13.4 מיליון שקל, כ-29% יותר מהרווח בתקופה המקבילה ב-2000.

כתבות מומלצות

אלעד כהן (מימין), ניצן רנגיני בוצר ודניאל בוצר

ממשכורת של 30 שקל בשעה – לווילה בת שלוש קומות במושב מבוסס בשרון

מסיבה בבריכה, אילוסטרציה

בעל הבית מרוויח 15 אלף שקל ללילה - החיים של השכנים נהפכו לסיוט

תופעות לוואי בעקבות שימוש בפרופסיה

"כל הגוף מרגיש מחושמל, הכל שורף וכואב": הם רצו לעצור את ההתקרחות. זה הרס להם את החיים

נועם וימן

מתוחכמים ומסתוריים: האנשים שהבלעדיות הפכה אותם לעשירים מאוד

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

קייל דייויס, ממייסדי 3AC

שני החברים מהתיכון היו על גג העולם. היום הם חייבים 2.8 מיליארד דולר

סטודנטים לרפואה. "מהלך שנועד להגדיל את מספר הרופאים בישראל"

אחרי עשרות שנים: הסטודנטים האמריקאים לרפואה בישראל יוחלפו בישראלים