עובדי פסגות ישביתו את החברה מחר ומחרתיים

הרקע לשביתה: מכירת פסגות לאלטשולר שחם

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
בית ההשקעות פסגות. למצולמת אין קשר לכתבה
בית ההשקעות פסגות. למצולמת אין קשר לכתבהצילום: דודו בכר

על רקע ההתקדמות במכירת בית ההשקעות פסגות לבית ההשקעות אלטשולר שחם, החליט ועד עובדי פסגות לשבות מחר (שלישי) ומחרתיים. אנשי הוועד כתבו לעובדים: "בתקופה האחרונה אנו מנהלים אתכם שיחות ופגישות מדי יום, אם באופן קבוצתי ואם באופן אישי. מכולן עולה מסקנה אחת ברורה וחד משמעית - חייבים להילחם על הבית ועל הזכויות שלנו".

עוד הוסיפו בוועד כי "העסקה המסתמנת עם אלטשולר שחם יכולה להיחתם היום, מחר או עוד שבוע. אותנו זה לא מעניין. אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בטווח הקרוב מאוד ללא מקום עבודה וללא זכויות. אף אחד לא חסין, לא עובדים ולא מנהלים. זה הזמן לדאוג לעצמנו. לפיכך, מחר ומחרתיים כל עובדי פסגות ללא יוצא מן הכלל שובתים".

בגלל השביתה לא יהיה מענה ללקוחות, העובדים לא יטפלו בכספים, לא יספקו שרותי מסחר בבורסה, ולא יתקיים ניהול השקעות – הן על ידי מי שעובד מהמשרד והן על ידי מי שעובד מהבית.

זהבית כהןצילום: דודו בכר

בוועד ציינו: "החובה של כל אחת ואחד מאתנו בימים אלה היא לדאוג שאף אחד מהסובבים אותו לא נותן מענה ללקוחות, כחלק מהמאבק שלנו על הבית. ככל שנציג חזית אחת ומאוחדת, עם כוח ארגוני חזק, כך יבינו גם בהנהלה, באייפקס ובעיקר באלטשולר שחם כי אנחנו לא מתכוונים להרים ידיים בשום מצב״.

יו״ר ועד העובדים, שלומי לוגסי, אמר: "אנחנו מתנצלים בפני הלקוחות על כך שביומיים הקרובים הם לא יקבלו מענה, וכספים לא ישוחררו או יופקדו ויועברו, אך אם לא נמשיך להיאבק ולהילחם לא יהיה מי שידאג לאותם לקוחות אחרי שפסגות תפורק לגורמים. הגיע הזמן שהרגולטור יתערב מיידית בנושא ויחפש מי אשם באותו מחדל שגרם להחלפת ארבעה מנכ"לים בעשור וייבש כל חלקה טובה בחברה״.

הנהלת פסגות מסרה בתגובה: "כל שיח עם הוועד בנוגע לעסקה, אם תהיה כזו, יתנהל ישירות מול הנציגות ולא דרך התקשורת. נקבעה פגישה שלישית ביום חמישי בין ההנהלה והנציגות ושם תתקיים ההידברות. אנו קוראים לנציגות להמשיך את ההתדיינויות בשולחן הדיונים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker