התפקיד החדש של ג'ואנה ויסמן במנורה מבטחים

ויסמן תמונה למנהלת תחום מערך האשראי הלא סחיר באגף ההשקעות של הקבוצה ■ בעבר שימשה סגנית מנהלת מחלקת האשראי בהפניקס וחברת הנהלה ומנהלת מחלקת מימון בשלמה החזקות

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
בית מנורה מבטחים בר"ג
בית מנורה מבטחים ברמת גןצילום: עופר וקנין

חברת הביטוח מנורה מבטחים הודיעה היום (ד') כי ג'ואנה ויסמן תמונה למנהלת תחום מערך האשראי הלא סחיר באגף ההשקעות של הקבוצה. תחום מערך האשראי כולל מחלקת תשתיות, מחלקת משכנתאות, מחלקת ערבויות ופעילות אשראי עסקי.

תחום האשראי הלא סחיר בקבוצה מנהל נכסי אשראי כספיים בהיקף של כ-20 מיליארד שקל, לצד תיק ערבויות של כ-5 מיליארד שקל (כאשר רובן ערבויות חוק מכר), והוא מעורב בחלק רב מעסקות המימון בשוק. קודם לתפקיד זה שימשה ויסמן סגנית מנהלת מחלקת האשראי בהפניקס השקעות וחברת הנהלה ומנהלת מחלקת מימון בחברת שלמה החזקות. סך הנכסים המנוהל במנורה מבטחים הוא 222 מיליארד שקל.

תחום הנכסים הלא סחירים הוא אחד מתחומי ההשקעה המובילים בגופים המוסדיים. להשקעה בנכסים לא סחירים יש כמה יתרונות, ובהם פיזור גדול, קבלת תשואה גבוהה כפיצוי על חוסר הסחירות ותנודתיות נמוכה. יתרון אחר הוא היכולת לשערך את הנכסים הלא סחירים ולשמור על מתח תשואות גם בזמנים של משברים.

ניר מורוז, משנה למנכ“ל מנורה מבטחים ומנהל אגף השקעות, אמר: "אני מברך על הצטרפותה של ויסמן לאגף ההשקעות של החברה. ג'ואנה היא מנהלת מוערכת, בעלת ידע נרחב וניסיון רב בתחום האשראי הבנקאי והמוסדי. אין לי ספק שהיא תתרום מניסיונה הרב ותחזק את מערך ההשקעות של קבוצת מנורה מבטחים".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker