להפניקס יש עכשיו סיכוי טוב יותר לרכוש את הלמן אלדובי

אלטשולר שחם הודיעה על נסיגה מהצעת הרכש שהגיש לרכישת בית ההשקעות ■ הצעת הרכש של הפניקס עומדת על 275 מיליון שקל, בזמן שהלמן נסחר בשווי של 250 מיליון שקל

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רמי דרור, מנכ"ל בית ההשקעות הלמן אלדובי

בית ההשקעות אלטשולר שחם הודיע היום (ד') כי הוא נסוג מהצעת הרכש שהגיש לרכישת הלמן אלדובי. הוועדה הבלתי תלויה של הלמן אלדובי אמורה להחליט היום (ה') על זהות הזוכה בהתמחרות על בית השקעות.

אייל בן סימון, מנכ"ל הפניקסצילום: פאביאן קולדורף

מאלטשולר שחם נמסר כי "לאור התארכות המשא ומתן והמידע אודות מגעים שמקיימת הלמן אלדובי עם מציע נוסף לרכישת בית ההשקעות תמורת 275 מיליון שקל, החליטה אלטשולר שחם גמל ופנסיה שלא להגיש הצעה עדכנית, ולפרוש מהמשא ומתן לרכישת בית ההשקעות באופן סופי. זאת בין היתר מכיוון שלהערכתה המחיר המוצע על ידי המציע השני איננו משקף את שוויה של הלמן אלדובי".

נסיגת אלטשולר שחם מגדילה את סיכויי הפניקס לזכות בהתמחרות על בית ההשקעות. הצעת הרכש של הפניקס עומדת על 275 מילון שקל, בזמן שהלמן נסחר בשווי של 250 מיליון שקל. הפניקס הביעה התעניינות ראשונית ברכישת בית ההשקעות בתחילת השנה, אולם הפסיקה את המגעים בגלל התפרצות הקורונה. לפני שלושה שבועות הציעה החברה הצעה נוספת.

בסוף יולי הגיש בית ההשקעות אלטשולר שחם הצעה לרכישת הלמן אלדובי לפי שווי של 230 מיליון שקל. בתגובה, בהלמן הודיעו כי הקימו ועדה בלתי תלויה שבוחנת את הצעת אלטשולר שחם, וכן הצעה נוספת של קרן ההשקעות הבריטית פולן סטריט קפיטל (Pollen Street Capital), שמוכנה לרכוש את הלמן לפי שווי שנע בין 230 מיליון שקל ל–305 מיליון שקל, לפי נוסחה שלא הוצגה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker