אאורה גייסה 100 מיליון שקל ממשקיעים מוסדיים

אאורה דיווחה על ביקושים של 273 מיליון שקל בשלב המוסדי של הנפקת האג"ח שביצעה ■ החברה צפויה להשלים את המכרז הציבורי השבוע

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
יעקב אטרקצ'י, בעל השליטה באאורה השקעות
יעקב אטרקצ'י, בעל השליטה באאורה השקעותצילום: אייל טואג

חברת אאורה ישראל, שבשליטת יעקב אטרקצ'י, דיווחה היום (ג') לבורסה על ביקושים גבוהים של 273 מיליון שקל בשלב המוסדי של הנפקת האג"ח שביצעה אמש בבורסה בתל אביב. החברה צפויה להשלים את המכרז הציבורי השבוע.

מתוך סכום זה, החברה החליטה לקבל הזמנות בהיקף של 100 מיליון שקל, שהגיעו מגופים מוסדיים בשוק כגון חברות הביטוח, בתי השקעות גדולים, קרנות נאמנות, קרנות גידור וגופי נוסטרו.

ההנפקה בוצעה באמצעות הרחבת סדרת אג"ח ט"ו של אאורה. המחיר שנסגר במכרז משקף לאג"ח ריבית של 4.88%, בעלות משך חיים ממוצע של כשלוש שנים. את הגיוס הובילו לאומי פרטנרס חתמים, דיסקונט קפיטל ומנורה מבטחים חיתום וניהול.

מניית אאורה

אאורה פירסמה אתמול נתונים מקדמיים לרבעון השלישי של 2020, מהם עולה כי הרווח הנקי של החברה הסתכם ב-8.7 מיליון שקל - פי 2 יותר מהרווח בכל 2019. החברה מעריכה כי מגמת השיפור ברווחיות תימשך ברבעון הרביעי וברבעונים הבאים לאור מסירה מסיבית של יחידות דיור והמשך מאמצי שיווק ומכירות בפרויקטים.

ההון העצמי של החברה הסתכם בסוף הרבעון השלישי ב-328 מיליון שקל, לעומת כ-280 מיליון שקל בסוף 2019. ההון העצמי צפוי לגדול לכ-351 מיליון שקל במימוש מלא של אופציות סדרה 6, הנמצאות בתוך הכסף ומועד מימושן הוא בדצמבר הקרוב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker