אחרי חודשיים בתפקיד: מנכ"ל פסגות גמל פורש

מאחורי ההחלטה עומדות סיבות אישיות שאינן קשורות לבית ההשקעות ■ דירקטוריון חברת הגמל והפנסיה של פסגות הקים ועדת איתור כדי למצוא מנכ"ל חלופי

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
פסגות
פסגותצילום: David Bachar

מנכ"ל פסגות גמל קובי סבן ביקש לסיים את תפקידו לאחר חודשיים בלבד. המהלך נובע מסיבות אישיות שאינן קשורות לבית ההשקעות. דירקטוריון חברת הגמל והפנסיה של פסגות הקים ועדת איתור כדי למצוא מנכ"ל חלופי.

סבן מונה לתפקיד בתחילת חודש יולי, וכאמור הבוקר ביקש לסיימו. פסגות גמל הוא אחד השחקנים הגדולים בתחום הגמל וההשתלמות, ומנהלת נכסים בהיקף של יותר מ-70 מיליארד שקל. סבן כיהן במשך שנים רבות בתפקידים שונים ובכירים בחברת ביטוח ישיר, בהם מכירות, שירות, תפעול ועוד. בתפקידו האחרון בקבוצת ביטוח ישיר כיהן אף כמשנה למנכ"ל הקבוצה. בתקופה האחרונה, כיהן כסמנכ"ל פיתוח עסקי של חברת שלמה סיקסט וקודם לכן, בתפקידים שונים בחברת יס.

בית ההשקעות פסגות מנהל נכסים בהיקף של כ-180 מיליארד שקל ונמצא בתקופה מאתגרת. בעלת השליטה בו, קרן ההשקעות הפרטיות איפקס ישראל בניהולה של זהבית כהן, מנסה בשנתיים האחרונות לממש את השקעתה בפסגות - הן בצורת  מכירה או הנפקה של החברה בבורסה, אך המהלך לא צלח. לשם כך היא אף החליפה מנכ"ל לפני כשנה ומינתה את ראובן קפלן. הוא הוביל לשינוי מבני בבית ההשקעות, אך למרות מהלכים אלו טרם איפשרו לה לבצע את האקזיט המיוחל.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker