נמרודי מעוניין למחוק את חברת ההתחדשות העירונית מהבורסה; המניה מזנקת ב-25%

קבוצת הכשרת הישוב מציעה לרכוש את מניות הציבור, כ-6 מיליון מניות (23.3%), בכ-1.8 שקלים לכל מניה, ובתמורה כוללת של כ-11 מיליון שקל

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מגדל הכשרת הישוב בבני ברק (מימין)

קבוצת הכשרת הישוב, בשליטת עופר נמרודי, מעוניינת למחוק את החברה הבת, הכשרה התחדשות עירונית, מהמסחר בתל אביב. נמרודי מציע לרכוש את מניות הציבור, כ-6 מיליון מניות (23.3%), בכ-1.8 שקלים לכל מניה, ובתמורה כוללת של כ-11 מיליון שקל.

המחיר מגלם פרמיה של 18.7% ביחס למחיר מנייתה של הכשרה התחדשות עירונית ערב ההצעה – 1.51 שקלים; או פרמיה של 27.2% ביחס למחיר המניה הממוצע בששת חודשי המסחר האחרונים. בתגובה, המניה מזנקת כעת במסחר בכ-25%. שווי החברה בהצעת הרכש מסתכם בכ-47 מיליון שקל.

מניית הכשרת הישוב

קבוצת הכשרת הישוב מחזיקה, טרם השלמת הצעת הרכש, ב-76% מהון המניות המונפק של החברה. על פי הדו"חות הכספיים מסוף יוני, לחברה גירעון של 9.5 מיליון שקל בהון העצמי - המשקף הון עצמי שלילי של 37 אגורות לכל בעל מניה בחברה.

בין הניצעים בהצעת הרכש נמנים גם נמרודי עצמו, שמכהן כמנכ"ל ודירקטור בהכשרת הישוב ויו"ר הכשרה התחדשות עירונית (נמרודי מחזיק בכ-3.9% מהמניות). גם אלכס מריאש, סמנכ"ל בכיר לפיתוח וניהול נכסים בקבוצת הכשרת הישוב ומנכ"ל הכשרה התחדשות עירונית מחזיק בכ-0.02% ממניות החברה, והוא בין הניצעים.

עופר נמרודי, מנכ"ל הכשרת הישובצילום: ורדי כהנא

הכשרה התחדשות עירונית, שפעילה מאז 2016, עוסקת בביצוע פרויקטים תמ"א 38 ברחבי הארץ – בין היתר בתל אביב, רחובות, ראשון לציון, יבנה ועוד. החברה מקדמת פרויקטים מסוג פינוי-בינוי במתחמים עירוניים גדולים, לצד פרויקטים מסוג תמ"א 38/2, בעיקר באזור תל אביב ובמרכז הארץ. ערב ההצעה, שווי החברה הסתכם בכ-40 מיליון שקל.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker