אלטשולר שחם גמל מוותרת על הלמן אלדובי, בינתיים

בית ההשקעות: "לא נהיה שותפים למשא ומתן המתקיים מול שני מציעים במקביל. במידת הרלוונטיות נשוב למשא ומתן יעיל ב-7 לאוקטובר"

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילעד אלטשולר, מבעלי השליטה באלטשולר שחם
אסא ששון

אלטשולר שחם גמל ופנסיה הודיעה היום (ג') כי היא מפסיקה את המשא ומתן לרכישת בית ההשקעות הלמן אלדובי. "לא נהיה שותפים למשא ומתן המתקיים מול שני מציעים במקביל. הוועדה של הלמן אלדובי לבחינת הצעות הרכישה מוזמנת למצות את המשא ומתן עם ההצעה הנוספת עד סוף החודש, ובמידת הרלוונטיות נשוב למשא ומתן יעיל ב-7 לאוקטובר", מסרו באלטשולר שחם גמל.

באמצע יולי, הודיעה אלטשולר שחם כי היא הגישה הצעה לרכוש את בית ההשקעות הלמן אלדובי לפי שווי של 230 מיליון שקל. בהלמן אלדובי לא ממש התלהבו מההצעה, ולמחרת כבר ציינו כי יש עוד הצעה מגורם זר. באלטשולר שחם גמל העריכו כי אין ממש בהצעה הזרה, וכי היא נועדה להעלות את המחיר של הצעת הרכש.

באלטשולר שחם גמל כתבו בהודעה לבורסה: "להערכת החברה, ההצעה הנוספת, ככל שפרטיה מוכרים, נחותה מזו הגלומה בהצעת החברה, הודיעה אלטשולר שחם לוועדה של הלמן אלדובי כי היא סבורה שלא יהיה זה לטובת החברה או לטובת הלמן אלדובי, כי הוועדה תנהל משא ומתן במקביל עם שני מציעים, בהתאם לכך, והואיל וחלפה תקופת המשא ומתן אשר ננקבה בהצעת החברה, הודיעה החברה לוועדה אין בכוונתה להמשיך בשלב זה במשא ומתן בקשר עם ההצעה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker