ג'ניה וולינסקי
ג'ניה וולינסקי

חברת ביטוחי הנסיעות פספורטכארד הודיעה הערב על שינויים בצמרת החברה, ועל פרישתו של מנכ"ל החברה בשש השנים האחרונות, יואל אמיר. עד לאיתורו של מנכ"ל חדש, מי שישמש בתפקיד הוא אלון קצף, מייסד הקבוצה, המכהן גם כיו"ר החברה.

מהחברה נמסר כי עוד בתחילת השנה החליטו הצדדים על המהלך, אך לאור משבר הקורונה חיכו עם השינוי בכדי לייצר יציבות בתקופה מורכבת זו. כפי שטוענים בחברה, דחייה זו היא הסיבה לכך שהם לא ממתינים למינויו של מחליף לפני פרישתו של אמיר.

הודעת הפרישה המפתיעה, יחד עם הדחיפות ונוסח ההודעה הלקוני, מעוררים לא מעט שאלות, בפרט על רקע ההצלחה של החברה בתקופת כהונתו של אמיר כמנכ"ל.

כפי שנכתב בהודעה, בתקופתו כמנכ"ל, אמיר היה שותף להפיכתה של החברה לחברת ביטוחי הנסיעות לחו"ל הגדולה והמובילה בישראל, ודירקטוריון קבוצת דיווידשילד/פספורטכארד הודה לו "על שש שנים של הצלחות משותפות, שהציבו את הקבוצה כמובילת שוק ביטוחי הנסיעות והרילוקיישן בישראל וממובילות התחום בעולם".

אמיר מסר כי "לאחר שש שנים של עשייה גדושה בחברה מופלאה, הגיעה העת להמשיך הלאה אל עבר האתגר הבא. אני משאיר אחרי חברה מובילה בתחומה, עם צוות הנהלה מקצועי ומחויב".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker