אל על לאלי רוזנברג: "לא ניפגש איתך עד שנבין מי המשקיע המיועד האמיתי בחברה"

עורך הדין של אל על, ד"ר אביגדור קלגסבלד, התנה את הפגישה בעקבות דיווחים שלפיהם המשקיע האמיתי באל על הוא אביו, קני רוזנברג, שהוא אזרח אמריקאי ■ אזרח אמריקאי לא יכול לקבל היתר שליטה מרשות החברות הממשלתיות

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מטוס אל על בנתב"ג
מטוס אל על בנתב"גצילום: מגד גוזני

ההתנצחות בין דירקטוריון חברת אל על לבין המשקיע אלי רוזנברג נמשכת. עורך הדין של אל על, ד"ר אביגדור קלגסבלד, שלח הבוקר (ראשון) מכתב לעו"ד עדי זלצמן, שמייצג את רוזנברג, שבו הוא מתנה את קיומה של פגישה בין רוזנברג לבין דירקטוריון אל על בהבהרות שיקבל הדירקטוריון בנוגע לזהותו של המשקיע האמיתי המיועד באל על.

קלגסבלד מתייחס לידיעות בעיתונות, שלפיהן אלי רוזנברג אינו המשקיע האמיתי באל על אלא אביו, קני רוזנברג, שהוא אזרח אמריקאי. מהידיעות בעיתונות עולה שאלי רוזנברג, שהוא אזרח ישראלי, מתפקד כחזית עבור אביו, שכאזרח אמריקאי לא יכול לקבל היתר שליטה מרשות החברות הממשלתיות.

קני רוזנברגצילום: Centers Health Care

קלגסבלד דורש הבהרות לנושאים אחרים שעלו במכתבו הראשון לאלי רוזנברג ב-27 ביולי, ושלדעתו לא קיבלו מענה מספק במכתב התשובה ששלח זלצמן ב-28 ביולי, בין היתר לשאלה אם אלי רוזנברג אכן עומד על כך שהצעתו תהיה בתוקף עד סוף אוגוסט, תנאי שאינו מעשי לטענת קלגסבלד בשל הצורך לכנס אספת בעלי מניות בהודעה מראש של 35 ימים.

הבהרה נוספת שנדרשת לדעתו של קלגסבלד היא אם אלי רוזנברג מתנה את העסקה בכך שכל הדיווחים הפומביים שפירסמה אל על הם נכונים, מלאים, שלמים ומשקפים נכונה את מצבה ועסקיה. "ברור שלא ניתן לפתוח במשא ומתן על בסיס תנאי שההסכם יהיה מבוסס על מצג חוזי כה רחב ובלתי מוגדר, שיאפשר למרשך לנסות לחזור בו מההסכם או לבקש לשנותו בשל טענה לפגם כזה או אחר", כותב קלגסבלד לזלצמן, ומבהיר שאל על לא תיגרר ל"פגישות בהולות" ול"החלטות עוד השבוע" לפני שתבין מי המשקיע ומה הצעתו.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker