אלי רוזנברג מבקש מדירקטוריון אל על פגישה לדיון בהצעתו

רוזנברג סבור כי אין מניעה מהותית מהמשך פעולה נמרצת לקידום מהלך ההשקעה, והוא מבקש שדירקטוריון אל על יתכנס בהקדם האפשרי

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מטוסים של חברת אל על
מטוסים של חברת אל עלצילום: Ariel Schalit/אי־פי

אלי רוזנברג, שהציע להשקיע 75 מיליון דולר במזומן באל על תמורת הקצאת 44.99% ממניותיה, פונה היום (ג') לדירקטוריון אל על בבקשה לקיים פגישה לדיון בהצעתו.

רוזנברג פנה באמצעות עורך דינו, עדי זלצמן ממשרד שבלת ושות', לעו"ד אביגדור קלגסבלד שמייצג את חברת אל על. רוזנברג מתייחס למכתבו של קלגסבלד מאתמול שבו כתב על חוסר הבהירות שבהצעתו. לדבריו, מקריאת מכתבו של קלגסבלד, לא מצא קשיים בביצוע העסקה או סוגיות שאין להן פתרון מיידי.

מניית אל על

רוזנברג סבור כי אין מניעה מהותית מהמשך פעולה נמרצת לקידום מהלך ההשקעה. הוא מבקש שדירקטוריון אל על יתכנס בהקדם האפשרי, עוד השבוע, על מנת שחבריו יפגשו את נציגיו וידונו אתם בהצעתו, כולל שינוי השליטה הצפוי בעקבות מימוש העסקה המוצעת והתאמתה למתווים שהציעה המדינה לצורך סיוע לחברת אל על.

רוזנברג חותם את מכתבו כך: "אנו משוכנעים כי מפגש כאמור בלב פתוח ובנפש חפצה, וקבלת מענה לכל שאלה הנוגעת לעסקה המוצעת, יסירו כל חשש כאילו מדובר בהצעה 'חוזרת' או בהצעה עם 'שורה ארוכה של מצגים שכלל לא ברור מהם ומה נפקותם' כדבריך, או אפילו לשאלתך האם 'המשקיע ישראלי בעל מימון עצמי' - ובכך ניתן יהיה להתגבר על כל קושי באופן המהיר ביותר. הדבר יביא להזרמה מיידית של 75 מיליון דולר על ידי המשקיע לאל על. למותר לחזור ולציין, כי הנסיבות הנוכחיות מחייבות פעולה מהירה והחלטית".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום