שלי אפלברג
שלי אפלברג

בסוף השבוע אמורה חברת הקנאביס אינטרקיור לכנס אסיפת בעלי מניות, כשעל סדר יומה - הקצאה פרטית של מניות לשבעה משקיעים מוסדיים. יעל פיגל, בעלת עניין בחברה, ובעל השליטה אלכס רבינוביץ המכהן כמנכ"ל ודירקטור - הסכימו יחדיו להשקיע בחברה 38.2 מיליון שקל. בתמורה הם אמורים לקבל 9.25 מיליון מניות של החברה, במחיר של 4.13 שקלים ו-8.3 מיליון אופציות במחיר מימוש של 4.4 שקלים.

הרשות סברה שיש לאשר את ההקצאה באסיפת בעלי המניות. עוד שמו לב ברשות שאינטרקיור הבהירה בזימון החדש שהיא מעוניינת גם להאריך את תקופת המימוש שניתנו לכתבי האופציה שבידי בעלי השליטה ובעלי העניין בשמונה חודשים -ל-38 חודשים, לאור הירידה החדה במניית אינטרקיור שהתרסקה ב-12 החודשים האחרונים ב-48%.

ברשות ביקשו שהחברה תדגיש בפני המשקיעים שמימוש תקופת ההארכה המעלה את השווי של האופציה - מצ'פר אותם בכ-1.7 מיליון שקל. כך, שוויין של האופציות לפי המועד הישן היה כ-14 מיליון שקל , ואילו לאחר הארכת מועד המימוש ב-8 חודשים הם יחזיקו באופציות בשווי של 15.7 מיליון שקל. כעת באסיפת בעלי המניות יידרשו להכריע אם הם מוכנים להאריך את מועד המימוש של האופציות. 

בדיווח מסבירה אינטרקיור כי שווי האופציות בהטבה המקורית שניתנה לבעלי העניין ירדה מ-14.04 ל-10.5 מיליון שקל. זאת, בשל ירידת מחיר המניה בבורסה. כתוצאה מכך, חברי הדירקטוריון החליטו לאשר ארכה של שמונה חודשים למימוש האופציה כך שההטבה היאבפועל 12.08 מיליון שקל, לפי ערך המניה כיום.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker