חברת הקנאביס יוניבו צופה שתסגור את הרבעון השני עם הכנסות של 7 מיליון שקל

בניגוד למתחרות, יוניבו חשפה את שיעורי הרווחיות שלה ברבעון השני של 2020 והיא צופה כי תהנה משיעור רווח של כ-50% מההכנסות

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מפעל יוניבו באשקלון
מפעל יוניבו באשקלוןצילום: אייל טואג

חברת הקנאביס יוניבו צופה שתסגור את הרבעון השני של 2020 עם הכנסות בהיקף של 7 מיליון שקל, לעומת 3 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2020 - הנובעות משירותי ייצור קנאביס במפעל באשקלון. שיעור הרווחיות של החברה צפוי להסתכם בכ-50% מההכנסות. עוד ציינה החברה כי ההנהלה מזהה גידול בשיעור הרווחיות הגולמית בין הרבעון הראשון לרבעון השני של 2020, בין היתר לאור הגדלת כושר הייצור וקיטון בהוצאות.

אתמול (ד') דיווחה אינטרקיור שקנדוק צפויה לסכם את הרבעון השני עם הכנסות בהיקף של 11 מיליון שקל, ומפעל פנאקסיה בלוד דיווח לפני כשבוע על צפי להכנסות בהיקף של 14 מיליון שקל. החברות החליטו לא לתת אינדקציות לגבי שיעורי הרווח הגולמי או הרווח הנקי.

יוניבו ציינה כי ברבעון הראשון של 2020 היה מחסור בחומרי גלם איכותיים בישראל ולכן היא יכלה לעבד רק כ-200 ק"ג חומרי גלם. ברבעון השני, לאחר שנפתחו שערי היבוא למדינה וחוות גידול נוספות קיבלו אישור מהיחידה לקנאביס רפואי למכור את הסחורה, היא הצליחה לעבד 800 ק"ג נוספים. החברה הסבירה כי היא צופה להכנסה של 2 טונה חומרי גלם למפעל במהלך הרבעון הנוכחי.

יוניבו מפיצה את סל מוצרי החברה ב-43 בתי מרקחת פרטיים וכן ביותר מ-45 בתי מרקחת השייכים לרשת סופר פארם. ההנהלה בונה על ההון החוזר מבתי מרקחת מהמוצרים הנמכרים, ובהתאם מייצרת מוצרי קנאביס רפואי באיכות GMP, על פי דרישות השוק. החברה עידכנה כי היא נמצאת בתהליכי גיוס עובדים לאור העלייה בהיקפי הפעילות ובוחנת גיוס כוח אדם נוסף.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker