אזורים LIVING רוכשת מחברת צרפתי 78 דירות בכפר שלם בכ-187 מיליון שקל

אזורים תשכיר את הדירות לטווח ארוך ■ הפרויקט כולו כולל 90 דירות, שאת רובן רכשה אזורים, במחיר ממוצע של כ-2.4 מיליון שקל לדירה ■ לאחר הרכישה הפורטפוליו של החברה יכלול 6 פרויקטים בשלבים שונים בהיקף כולל של כ-1,200 דירות

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
כפר שלםצילום: אייל טואג

קרן הריט למגורים אזורים LIVING, חתמה על הסכם לרכישת 78 דירות בפרויקט של חברת הנדל"ן צרפתי בכפר שלם בתל אביב בכ-187 מיליון שקל. אזורים תשכיר את הדירות לטווח ארוך. הפרויקט כולו כולל 90 דירות, שאת רובן רכשה אזורים, במחיר ממוצע של כ-2.4 מיליון שקל לדירה. תמהיל הנכסים כולל דירות בנות 3, 4 ו-5 חדרים וכן פנטהאוזים. הפרויקט צפוי להתאכלס בעוד כשנתיים.  

אזורים LIVING מתמחה במגורים להשכרה לטווח ארוך, ומתמקדת בייזום והקמה של מתחמי מגורים להשכרה בהיקף של מאות יח"ד. הקרן הונפקה בבורסה ב-2020, ונסחרת לפי שווי של כ-490 מיליון שקל. לאחר הרכישה, הפורטפוליו של הקרן יכלול 6 פרויקטים בשלבים שונים בהיקף כולל של כ-1,200 דירות.

אזורים רכשה דירות בין היתר, בפרויקט בכפר שלם; בפרויקט באשדוד שאוכלס לפני כשנתיים; בשני פרויקטים בתהליך בנייה בשכונת הרקפות בראשל"צ, ובשכונת בית בפארק באור יהודה; בפרויקט שנמצא בשלבי תכנון בבת ים; וכן ובפרויקט באשקלון, בו זכתה לאחרונה במסגרת מכרז של החברה הממשלתית דירה להשכיר. הקרן מתכננת להרחיב את הפוטרפוליו הקיים ושואפת להגיע להיקף פעילות של אלפי יח"ד.

ערן ענבים, מנכ"ל אזורים LIVING, אמר: "אנו מאמינים כי בטווח הרחוק, אזור דרום ומזרח תל אביב הוא בעל פוטנציאל גדול מאוד. כפר שלם הופכת לשכונה צומחת ומתוכננת היטב עם הבשלה של תוכניות בינוי מודרניות. האזור נהנה מצמיחה של ביקושים בקרב משפחות צעירות המחפשות דירות גדולות וחדשות בקרבה למרכז תל אביב. אנו צופים כי עליית הביקושים והתפתחות השכונה יובילו לעליית ערך של נכסי הנדל"ן בסביבה". 

רפי צרפתי, מנכ"ל משותף בחברת צרפתי צבי ובניו: "כפר שלם היא אזור מתחדש וצפוי לעשות קפיצת מדרגה של ממש בשנים הקרובות".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker