אלביט מערכות זכתה בחוזה של 53 מיליון דולר במדינה בדרום מזרח אסיה

כחלק מהחוזה, אלביט מערכות תצייד מספר ספינות בחליפות שמאפשרות את היכולת לבצע משימות מודיעין ■ העסקה מתבצעת על רקע האיום הימי הגובר שמציבה סין למדינות באיזור

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
חליפת מודיעין של אלביט
חליפת מודיעין של אלביטצילום: אלביט מערכות

חברת אלביט מערכות, שמנוהלת על ידי בצלאל מכליס, זכתה בחוזה בהיקף של 53 מיליון דולר לאספקה והטמעה של חליפות מודיעין על ספינות חיל הים של מדינה בדרום מזרח אסיה. החוזה נחתם לתקופה של שנתיים.

כחלק מהחוזה, אלביט מערכות תצייד מספר ספינות בחליפות שמאפשרות את היכולת לבצע משימות מודיעין ולהפיק תמונה מבצעית של הזירה האווירית, זירת השטח הימי והזירה התת-ימית. אלביט מערכות תספק ותטמיע חליפות שכוללות מערכות מתיק המוצרים הימי של החברה, כולל מערכות מודיעין אלקטרוניות מסוג AES-212, מערכות NATCAS למודיעין תקשורת טקטי ימי ויכולת חסימת ושיבוש, מצלמות אלקטרו אופטיות מסוג SPECTRO XR, סונארים מסוג M670, מערכת תקשורת תת-ימית ומערכת ניהול קרב.

החוזה כולל גם אספקת מכ"מים ימיים ויכולת תקשורת לוויינית, וכן שירותי אימון. העסקה הנוכחית היא הגדולה ביותר בתחום הסונאריים החדשניים מאז רכישת חברת גיאוספקטרום הקנדית על ידי אלביט מערכות ב-2017. העסקה מתבצעת על רקע האיום הימי הגובר שמציבה סין למדינות באיזור, ומשקפת חיזוק במעמדה של אלביט מערכות כספק מערכות ימיות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker