דני נוה לדירקטוריון כלל ביטוח: מבקש לפרוש לאלתר ולא לחכות עד סוף השנה

יו"ר כלל ביטוח דני נוה: "לאור החלטת דירקטוריון כלל ביטוח שלא לדון בהחלפת המנכ"ל יורם נוה בשנת 2020, אינני יכול להמשיך ולשאת באחריות לתוצאות הנובעות מכך"

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
דני נוה ויורם נוה
דני נוה ויורם נוהצילום: אורן בן חקון

לפני כשבועיים פירסם השופט בדימוס יורם דנציגר את מסקנות הבדיקה שערך בנוגע לניסיון הדחת המנכ"ל יורם נוה על ידי יו"ר הדירקטוריון דני נוה. בעקבות כך הודיע נוה היו"ר כי הוא לא יחדש את כהונתו בסוף השנה. היום מדווחת כלל כי דני נוה ביקש לסיים את תפקידו לאלתר אם הדירקטוריון יסכים לכך.

דני נוה, שיכול לפרוש רק בהסכמת הדירקטוריון, כתב היום: "ביום 14.6 הודעתי כי תוצאותיה העסקיות של כלל ביטוח, מחייבות את החלפת המנכ"ל, כדי להשיג תפנית עסקית משמעותית כבר בשנת 2021. מאחר שזה נמנע ממני, הודעתי שאין בכוונתי להציג את מועמדותי לכהונה נוספת באסיפות הקרובות. כעת לאור החלטת דירקטוריון כלל ביטוח מיום ה-25/6/20, שלא לדון בכך בשנת 2020, אינני יכול להמשיך ולשאת באחריות לתוצאות הנובעות מכך.

מניית כלל ביטוח

"אני פונה בזאת לדירקטוריון כלל חברה לביטוח ולדירקטוריון כלל החזקות עסקי ביטוח, בהתאם להוראות ההסכם בינינו לעניין תנאי הפסקת כהונה, המקנות לחברות את הסמכות להביא לסיום ההתקשרות במהלך תקופת ההודעה המוקדמת, כולה או חלקה, לסיים לאלתר את ההתקשרות ביננו בעניין כהונתי כיו"ר דירקטוריון בשתי החברות. ככל שתפעילו סמכותכם כאמור, הריני להודיע כי אין בכוונתי להמשיך ולכהן כדירקטור בשתי החברות". 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker