אורמת טכנולוגיות הגדילה ב-30% את כושר הייצור בתחנת כוח בנבאדה

הכנסותיה של חברת האנרגיה המתחדשת יצמחו ב-12 מיליון דולר לשנה כתוצאה מההשקעה ■ אורמת טכנולוגיות מדווחת על ירידה נוספת בפעילות של ייצור טורבינות והקמת תחנות כוח גיאותרמיות של אחרים

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מתקן אורמת בפונה, הוואיצילום: אורמת
יורם גביזון

חברת אורמת טכנולוגיות השלימה את הגדלת ההספק של תחנת הכוח הגיאותרמית Steamboat Hills הממוקמת ליד העיר רינו שבנבאדה, והחלה בהפעלה המסחרית שלה. ההספק של התחנה הוגדל ב-30% - מ-65 ל-84 מגה וואט.

יצחק אנג'לצילום: יוסי מסה

התחנה תמשיך למכור את החשמל על בסיס חוזה ל-25 שנה עם רשות האנרגיה של דרום קליפורניה (SCPPA) במחיר של 75.5 דולר למגה וואט, כך שהגדלת כושר הייצור ב-19 מגה וואט תגדיל את ההכנסות שתפיק התחנה לאורמת טכנולוגיות ב-12 מיליון דולר לשנה.

כחלק מההשקעה בתחנת הכוח, הוחלפו יחידות הייצור הישנות בציוד חדיש ונעשו השקעות במאגר הגיאותרמי שסייעו להגדלת כושר הייצור של תחנת הכוח. הציוד החדש ישפר את יעילותה של התחנה ויקטין את עלויות התחזוקה לכל מגה וואט.

יצחק אנג'ל, מנכ"ל אורמת טכנולוגיות, אמר כי תוספת כושר הייצור תסייע לאורמת טכנולוגיות לפצות את עצמה על הירידה בצבר ההזמנות שלה במגזר המוצרים, ייצור טורבינות עבור תחנות כוח גיאותרמיות והקמתן עבור אחרים, כתוצאה מאי הוודאות וההחמרה של מגיפת הקורונה. אנג'ל ציין כי החברה לא צופה לחתום בחודשים הקרובים על חוזה משמעותי במגזר המוצרים, ועל כן החברה מנסה להאיץ את הצמיחה במגזר החשמל (ייצור חשמל ומכירתו בתחנות כוח גיאותרמיות שבבעלות החבררה) ובמגזר אגירת האנרגיה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker