שרה קנדלר, יד ימינה של יו"ר רשות ניירות ערך, תשמש מנהלת מחלקת התאגידים

קנדלר נכנסה לרשות ניירות ערך בשנת 2000, ומאז כיהנה במספר תפקידים ■ היא תחליף את רו"ח דורית קדוש, שהודיעה באחרונה על פרישתה

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
שרה קנדלר
שרה קנדלרצילום: ענבל מרמרי

יו״ר רשות ניירות ערך, ענת גואטה, מינתה את יד ימינה, עו"ד שרה קנדלר, למנהלת מחלקת תאגידים ברשות. קנדלר, שמשמשת כיום יועצת בכירה לגואטה, תחליף את רו"ח דורית קדוש שהודיעה באחרונה על פרישתה.

קנדלר נכנסה לרשות בשנת 2000, ומאז כיהנה בכמה תפקידים מגוונים. היא היתה ממלאת מקום של היועץ המשפט ברשות ומשנה ליועץ, ניהלה את יחידת החקיקה בייעוץ המשפטי וכיהנה כחברת הנהלת הרשות וכמשנה למנהל מחלקת השקעות. בנוסף, היא ייצגה את הרשות בפעילותם של צוותים בין-משרדיים שונים.

יו"ר רשות ניירות ערך, ענת גואטהצילום: עופר וקנין

קנדלר עסקה, בין היתר, בקידום פלטפורמות המסחר הדיגיטליות החדשות, בהטמעת סטנדרטים בינלאומיים (ובכללם אימוץ דיווח באנגלית ו-IXBRL) ובהרחבת הרצף המוסדי. לצד זאת, היא הובילה תהליכי חקיקה הקשורים לשינוי מבנה הבורסה, הסדרת פעילותן של זירות הסוחר, איסור הפעילות באופציות בינאריות ורפורמת הפיכת תעודות הסל לקרנות נאמנות.

גואטה התייחסה למינוי ואמרה: ״לשרה ניסיון רב שנים, ראייה מערכתית והיכרות מעמיקה עם פועלה של הרשות ועם שחקני שוק ההון. שרה היתה שותפה להוצאתן אל הפועל של הרפורמות המשמעותיות שהובילה הרשות בשנים האחרונות. בתפקידה האחרון, שרה שימשה יועצת בכירה לצדי ועסקה בסוגיות הליבה שעל סדר יומה של הרשות ושעומדות במרכז העשייה של מחלקת תאגידים. אני סמוכה ובטוחה ששרה תמשיך להוביל את המחלקה ועשייתה הענפה לקידום שוק הון מתקדם, חדשני ואטרקטיבי עבור ציבור המשקיעים ושוק ההון הישראלי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker