אנרג'יקס גייסה 232 מיליון שקל בהנפקת מניות למוסדיים

אנרג'יקס מנצלת את מחיר השיא של המניה לצורך גיוס הון: החברה הנפיקה 15.8 מיליון מניות, שהן 3.3% מהונה לאחר ההנפקה, במכרז למשקיעים מוסדיים ■ מחיר הסגירה במכרז יהיה מחיר המינימום במסגרת ההנפקה לציבור

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתן חץצילום: עופר וקנין

חברת אנרג'יקס מנצלת את מחיר השיא של המניה לצורך גיוס הון. אנרג'יקס הנפיקה 15.8 מיליון מניות, שהן 3.3% מהונה של החברה לאחר ההנפקה, במכרז למשקיעים מוסדיים - על מחיר יחידות שכל אחת מהן כוללת 100 מניות.

מחיר הסגירה במכרז, שנערך ביום חמישי, היה 1,470 שקל ליחידה - כלומר 14.7 שקל למניית אנרג'יקס. מחיר זה נמוך ב-3% ממחיר הפתיחה של המניה באותו יום, ששיקף שווי שיא של 6.9 מיליארד שקל לאחר עלייה של 46% מתחילת 2020. מחיר הסגירה במכרז למוסדיים יהיה מחיר המינימום במסגרת ההנפקה לציבור. את ההנפקה הובילה ווליו בייס חיתום.

אנרג'יקס, שמנוהלת על ידי אסי לוינגר ונשלטת (56%) על ידי אלוני חץ, פעילה בשוק האנרגיה המתחדשת ומחזיקה בפרויקטים פוטו-וולטאיים בישראל ובארה"ב ובפרויקטים של אנרגיית רוח בפולין. החברה מפעילה פרויקטים שהספקם הכולל הוא 341 מגה וואט, נמצאת בשלבי הקמה ולפני הקמה של פרויקטים בהספק של 437 מגה וואט. בנוסף, החברה נמצאת בשלבי ייזום מתקדמים של פרויקטים בהספק של 375 מגה וואט.

ברבעון הראשון הרוויחה אנרג'יקס 28 מיליון שקל במחזור של 70 מיליון שקל, בהשוואה לרווח של 24 מיליון שקל במחזור של 67 מיליון שקל ברבעון המקביל ב-2019. את ההנפקה

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker