לידר שוקי הון: חוזים אפסייד של 40% למניית חנן מור

אנליסט הנדל"ן בלידר שוקי הון, רז דומב: "אנו מעריכים כי הפרויקטים הנוכחיים של החברה יסייעו לה להמשיך ולהציג תוצאות חיוביות גם בעתיד"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חנן מורצילום: ניר קידר

אנליסט הנדל"ן בלידר שוקי הון, רז דומב, ממליץ למשקיעים לרכוש את מניית קבוצת הנדל"ן חנן מור. הוא נוקב במחיר יעד של 30 שקל - כ-40% מעל מחיר המניה כיום בשוק (21.5 שקל).

"אנו מתרשמים לחיוב מתפקוד הנהלת חנן מור בשנים האחרונות, ומעריכים כי הפרויקטים הנוכחיים של החברה יסייעו לה להמשיך להציג תוצאות חיוביות. למשבר הקורונה עשויה להיות השפעה משמעותית על מגזר הנדל"ן. עם זאת, החברה עשויה להיות דפנסיבית ביחס למגזר, מאחר שהיא פועלת בפרויקטים באזורי ביקוש חזקים, במסגרת תוכנית מחיר למשתכן, ויוזמת שטחי מסחר המספקים את צורכי היומיום", הסביר דומב את המלצתו.

חנן מור עוסקת בייזום נדל"ן בישראל, ומחזיקה בבית מלון בפולין ובקרקעות בבולגריה וברומניה. החברה מקימה 13 פרויקטים למגורים ברחבי ישראל הכוללים 3,161 יחידות דיור, כשהבולטים בהם נמצאים בשכונת נרקיסים בראשון לציון, שכונת מורשת במודיעין, אור ים ומבואות חיפה. "ההכנסות הצפויות בהם מסתכמות ב-2.5 מיליארד שקל, והרווח הגולמי שטרם הוכר מסתכם ב-385 מיליון שקל", ציין דומב.

בנוסף, לחברה שמונה פרויקטים בתהליכי הקמה למסחר בשטח כולל של כ-42 אלף מ"ר. "שטחים אלה צפויים לספק שירותי נוחות, ולכלול בין היתר שירותי בנק, מרפאות, וכדומה. תחזית החברה מניחה NOI של כ-49 מיליון שקל החל ב- 2024, ו-NOI של כ-16 מיליון שקל כבר ב-2021", אמר דומב.

לצד זאת, לחברה שתי עסקות של 513 דונם, שבהן התקשרה עם בעלי קרקעות בייעוד חקלאי. לעסקות פוטנציאל לשינוי ייעוד והשבחה בעת קבלת זכויות של מאות יחידות דיור, מסחר ותעסוקה.

דומב התייחס למשבר הקורונה, והשפעתו על יכולתם של הישראלים להמשיך ולרכוש דירות במחירי שיא. לדבריו, "להתפרצות הקורונה עשויה להיות השפעה משמעותית על סקטור הנדל"ן. בטווח הקצר קיימת השפעה ברמת המגזר, לרבות סגירה של משרדי מכירות בשיא המשבר ומחסור חלקי בכוח אדם. בטווח הארוך יותר כתלות בהיקף המשבר וזמן התאוששות המשק, ככל שייווצר משבר כלכלי, הדבר עשוי לפגוע באופן מהותי בביקוש לדירות חדשות, לאור פגיעה במצבם הכלכלי של הרוכשים והן כתוצאה מהתייקרות המשכנתאות.

"אנו מעריכים כי הפעילות של החברה במכרזי מחיר למשתכן, הנהנים מאחוז שיווק גבוה כבר בתחילת הפרויקט, מייצרים לחברה כרית ביטחון משמעותית. בנוסף, בתחום הנדל"ן המניב נכסי החברה כוללים שטחים רבים המספקים צורכי נוחות, סגמנט שעשוי להיות דפנסיבי יותר בתקופת משבר. בהקשר זה יצוין כי החברה הגיעה לתקופה זו עם נזילות גבוהה בשל הנפקה של כ-85 מיליון שקל בסוף פברואר, כחלק מאסטרטגיית המימון שהחברה מובילה בשנתיים האחרונות".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker