ערן אזרן

חברת ב.ס.ר מקדמת פרויקט מגורים חדש, במסגרת קבוצת רכישה, במתחם שוק מחנה יהודה בירושלים. הפרויקט הוא בעלות של כמיליארד שקל, כולל עלות הקרקע. ב.ס.ר חתמה על חוזה ביצוע בסך 340 מיליון שקל עם קבוצת אשטרום שזכתה במכרז. בנק הפועלים ילווה את קבוצת הרכישה בהקמת הפרויקט.

אשטרום תקים עבור ב.ס.ר שני מגדלי מגורים, בני 30 קומות, שיכילו 308 דירות, בשטח בנוי של כ-60 אלף מ"ר כולל מרתפים. הפרויקט ייבנה על קרקע היסטורית באזור עץ חיים, שעליה ממוקם בית אליאנס, וכולל בתוכו עוד מספר מבנים לשימור, שישתלבו בפרויקט.

הפרויקט, שבנייתו תחל בימים אלה, צפוי להסתיים בתוך 4.5 שנים. כל הדירות בפרויקט נמכרו בקבוצת הרכישה ובנוסף, מתוכנן בצמוד לפרויקט מלון בוטיק NYX של קבוצת פתאל, שבנייתו כבר החלה. בשלב ב', מתוכננים להיבנות עוד שני מגדלי מגורים, כ-270 דירות, שטחי מסחר ובית מלון בוטיק נוסף במתחם לאחר שתאושר התב"ע הנמצאת בתהליך מתקדם.

נחשון קיויתי, בעלים ויו"ר קבוצת ב.ס.ר
נחשון קיויתי, בעלים ויו"ר קבוצת ב.ס.רצילום: עופר וקנין

נחשון קיויתי, בעלים ויו"ר קבוצת ב.ס.ר, מסר: "זה המיזם הראשון שב.ס.ר מקימה בירושלים במתכונת של קבוצת רכישה. ב.ס.ר במחנה יהודה ייבנה בנקודה הכי גבוהה בירושלים המשקיפה לנוף פתוח אל מרכז העיר, העיר העתיקה, גן סאקר ועוד. זה מיקום אסטרטגי המהווה נקודת ציון בלבה הפועם של ירושלים ויהפוך את מרכז העיר לאזור נושם ותוסס".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker