עזריאלי מקימה דיור מוגן בלהבים בהשקעה של 400 מיליון שקל

בשבועות האחרונים נרשמו ביקושים ערים לדירות בפרויקט, הכולל 350 יחידות דיור, 1,500 מ"ר שטחי מסחר להשכרה ואגף סיעודי עם 72 מיטות מדיקל

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
פאלאס להבים, חברת עזריאליצילום: גלעד רדט

למרות משבר נגיף הקורונה, קבוצת עזריאלי ממשיכה לקדם את תוכניות ההרחבה שלה בתחום הדיור המוגן. החברה, הנמצאת בשליטת דנה עזריאלי, הודיעה על פתיחתו של בית דיור מוגן פאלאס להבים בדרום ועל תחילת אכלוסו.

מניית קבוצת עזריאלי

בעזריאלי מציינים כי בשבועות האחרונים נרשמו ביקושים ערים לדירות בפרויקט זה וברשת פאלאס כולה, בפרט של דירות גדולות בנות 2.5 חדרים לפחות.

פאלאס להבים, חברת עזריאליצילום: גלעד רדט

הקומפלקס כולל 350 יחידות דיור, 1,500 מ"ר שטחי מסחר להשכרה ואגף סיעודי עם 72 מיטות מדיקל. סך ההשקעה בו, כולל מרכיב הקרקע, מסתכם בכ-400 מיליון שקל.

דנה עזריאלי, יו"ר קבוצת עזריאלי, מסרה כי "בתקופה זו הולך ומתחדד הצורך ביצירת חווית מגורים ייחודית לאוכלוסיית הגיל השלישי, תוך שימת דגש מרבי על ביטחון ובריאות, לצד קהילתיות ותוכן ברמה הגבוהה ביותר. הצמיחה בגודל אוכלוסיית הגיל השלישי בישראל בשנים האחרונות, מול המחסור בבתי דיור מוגן איכותיים וראויים בפרישה ארצית, ובמיוחד באזור הדרום, מייצרת פוטנציאל גדול עבור הקבוצה. בית הדיור המוגן פאלאס להבים ייתן מענה מצוין ואלטרנטיבה חדשה, מתקדמת ויחידה מסוגה לתושבי האזור". 

פאלאס להבים, חברת עזריאליצילום: גלעד רדט

אייל חנקין, מנכ"ל קבוצת עזריאלי, הוסיף כי "בפרויקט פאלאס להבים, הקבוצה תהיה אחראית על כל שרשרת הערך, משלב הייזום ועד הניהול והתפעול בכל מחלקותיו - כפי שעשינו בפרויקט פאלאס מודיעין שהוא הצלחה גדולה. קבוצת עזריאלי רואה בזרוע הדיור המוגן פעילות אסטרטגית, המהווה את אחד ממנועי הצמיחה המשמעותיים בפעילות הליבה שלה. כמו בתחומים אחרים אותם סימנו כאסטרטגיים, גם בתחום זה נמשיך לאתר הזדמנויות פיתוח וייזום, ונהפוך לאחד השחקנים הגדולים והמשפיעים בישראל”.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker