סיבוב הפרסה הושלם: דירקטוריון מגדל חזר בו מהדחת היו"ר ניר גלעד

ההחלטה התקבלה בדיון שנערך בעקבות בקשתו של משה ברקת, הממונה על שוק ההון ■ הדירקטוריון חזר בו מהחלטתו בניסיון לא לאבד יותר מדי מכבודו בתור זה שאמור לשמש כחיץ בין החברה לבין בעל השליטה שלמה אליהו - ולא ממש פעל כך

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר גלעדצילום: ליאור מזרחי
אסא ששון

הנהלת מגדל אחזקות ניהלה בערב יום הזיכרון ישיבת דירקטוריון שדנה בהדחתו של ניר גלעד מתפקיד יו"ר מגדל ביטוח ומנכ"ל חברת האם - הוחלט לא להדיחו בשלב זה. זאת לאחר שבשבוע שעבר דרש המפקח על הביטוח משה ברקת לבטל את הדחתו.

מניית מגדל ביטוח

ממגדל אחזקות נמסר היום (ה') בדיווח לבורסה כי "לאחר דיון במכתבו של הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון מה-23 באפריל 2020 שנשלח לדירקטורים של מגדל חברה לביטוח, הוחלט כי לא נפעל בניגוד לו. לדעת הדירקטוריון, החלטותיו מיום ה-23 באפריל 2020 הן לטובת החברה (ההחלטה על הדחת גלעד; א"ש). הדירקטוריון מבקש לפעול לקיים דיון עם הממונה בנושא. לאור האמור, בשלב זה, לא יקדם הדירקטוריון גם את ביצוע החלטתו הנוגעת להחלפתו של מנכ"ל מגדל אחזקות".

כלומר, דירקטוריון מגדל מנסה לחזור בו מההחלטה על הדחת גלעד רק מבלי לאבד יותר מדי מכבודו בתור ההנהלה שאמורה לשמש כחיץ בין החברה לבין בעל השליטה שלמה אליהו - ולא ממש פעלה כך.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker