שינויים ארגוניים בבנק לאומי: ראש חטיבת הדאטה עוזב, פפר יוכפף למנכ"ל

אילן בוגנים, ראש חטיבת הדאטה יסיים את תפקידו, ופפר שהיה תחת ניהולו יוכפף ישירות למנכ"ל, חנן פרידמן ■ לפי הודעת הבנק, המהלך מתבצע במטרה להרחיב את פעילות הבנק הדיגיטלי של לאומי

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מנכ"ל בנק לאומי, חנן פרידמן
מיכאל רוכוורגר

מנכ"ל בנק לאומי חנן פרידמן ממשיך לבצע שינויים ארגוניים בבנק. לפי הודעת הבנק, אילן בוגנים, ראש חטיבת הדאטה וקודם לכן מנהל טכנולוגיות ראשי בלאומי, יסיים את תפקידו ויעזוב את לאומי לאחר שבע שנים. לאחר עזיבתה של תמר יסעור ב-2019, בוגנים היה אחראי גם על פפר, הבנק הדיגיטלי של לאומי.

מניית בנק לאומי

כעת פפר, המנוהל על ידי מיכל קיסוס הרצוג, יוכפף ישירות לפרידמן. בלאומי מציינים כי מהלך זה מתבצע בעקבות הרצון להגדיל ולהרחיב את הפעילות של פפר לאור ההבנה כי הביקוש לערוצים הדיגיטליים הולך וגדל. פרידמן מכיר היטב את הפעילות של פפר במסגרת תפקידיו הקודמים כשהיה ראש חטיבת אסטרטגיה, חדשנות ורגולציה. דמות נוספת שעוזבת את לאומי היא האחראית על מיזמים של פפר, חנה שינדלר.

אגף הדיגיטל בבנק, בראשות חגי הוכברגר, יוכפף לחטיבת לאומי טכנולוגיות, המנוהל על ידי שי בסון. חטיבת הדאטה, המנוהלת על ידי שרית בינשטוק, תוכפף לחטיבה לניהול סיכונים, המנוהלת על ידי בשמת בן צבי.

פרידמן ציין בעקבות השינויים: "אני מאמין כי שינויים ארגוניים הם הכרחיים לצמיחתו של ארגון, במיוחד לאור המציאות שמשתנה בקצב מהיר וחד משחשבנו. השינויים הללו יביאו לקפיצת מדרגה נוספת בפעילות העסקית של לאומי ובהצעת הערך של לקוחותינו בכלל קווי העסקים. הם יבטיחו את שימור ההובלה של לאומי בעולם הדיגיטל והדאטה, תוך מתן שירות יזום, מדויק ומותאם יותר ללקוחותינו".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker