וואן טכנולוגיות רוכשת את mySupermarket בכמה מאות אלפי דולרים

מנכ"ל החברה: "האסטרטגיה שלנו היא להפוך לאתר המוביל בהשוואת מחירי מזון בזמן אמת בדיגיטל - מעין זאפ לקמעונות"

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מדפים של מוצרי חלב ברשתות שיווק
סופרמרקט (אילוסטרציה)

וואן טכנולוגיות רוכשת את mySupermarket, אתר קניות והשוואת מחירים בין רשתות שיווק המזון, בכמה מאות אלפי דולרים. לאתר מאות אלפי משתמשים חודשיים והוא אחראי לחלק מהמכירות ברשת של רשתות השיווק הגדולות, ובהן שופרסל, רמי לוי, ויקטורי, מגה, יינות ביתן ומחסני השוק.

למיי סופרמרקט פעילות גלובלית, והרכישה האמורה היא של פעילותה בישראל בלבד. הרכישה היא חלק ממהלך אסטרטגי של וואן להרחבת שירותיה, ולהעמקת יכולותיה המקצועיות בענף הקמעונות בכלל, ובשוק המזון בפרט, ברשת ובחנויות פיזיות.

מיי סופרמרקט מספקת שלושה שירותים עיקריים: הראשון הוא השוואת מחירים בין רשתות השיווק הגדולות וביצוע קניות באמצעות הפלטפורמה. השני הוא הקמה ותפעול של אתרי סחר מקוון עבור חברות ורשתות קמעונות. והשלישי הוא mySupermarket Insights - שירות מידע עסקי המשמש לזיהוי מגמות צריכה בשוק.

עדי אייל, מנכ"ל וואן טכנולוגיותצילום: Regev Art Photography

עדי אייל, מנכ״ל וואן, מסביר את הרכישה: "האסטרטגיה שלנו היא להפוך לאתר המוביל בהשוואת מחירי מזון בזמן אמת בדיגיטל - מעין זאפ לקמעונאות. לדבריו, נכון להיום ומדי שנה נכון מתבצעות באתר רכישות בסך כמאה מיליון שקל. מדובר בכ-14 אלף רכישות בסכום ממוצע של כ-600 שקל מדי חודש. ״סך כל מכירות המזון בישראל הוו כ-4.5 מילארד שקל, וזו תקופה טובה להיכנס לשוק הזה".

אייל התחייב כי הלקוח "לא משלם אגורה" באתר, והוא גם לא גובה עמלה מרשתות המזון עבור השיווק. 

"הפעילות בשלב הזה לא רווחית. המטרה שלנו הינה להכפיל ולשלש את מספר הרכישות באתר. כשנגיע לשם זה יהיה מעניין כלכלית, כרגע זה לא מעניין - ואני לא מעוניין לחשוף את הנתונים".

אייל מסביר שמעבר לעלות הרכישה החברה תידרש גם לבצע השקעה נוספת בפיתוח הפלטפורמה. "לקחנו על עצמנו את הפיתוח של הפלטפורמה המדהימה הזו - מהטובות שראיתי. המטרה שלנו להרחיב את ההשוואה בין הרשתות גם לזמני המשלוחים".לדבריו, "הטכנולוגיה של האתר מבוססת על קריאת נתונים בזמן אמת מהאתרים של הרשתות. ההשוואה מתבצעת גם תוך כדי תהליך הקנייה".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker