ארד מזהירה: רווחי החברה ייפגעו בשל הסגר בצפון איטליה

פעילות החברה הבת ווטרטק תיפגע בשל הסגר שהוטל על מחוז פיימונט שבאיטליה ■ מכירות ווטרטק היוו 10% ממחזור המכירות של ארד בשלושת הרבעונים הראשונים של 2019 ■ החברה הבת הסינית של ארד הודיעה כי פעילותה הושבתה

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מד מים של חברת ארד
מד מים של חברת ארדצילום: ארד בע"מ

השפעת נגיף הקורונה על חברת ארד מחריפה. ארד, שמפתחת ומייצרת מדי מים מכניים ואוטומטיים לקריאה מרחוק, מדווחת שפעילות החברה הבת Watertech תושפע לרעה מהסגר ומההגבלות על התנועה וההתקלות שהוטלו עד 3 באפריל 2020 בכמה מחוזות בצפון איטליה. על פי הערכות הייצור של החברה לא ישובש אולם השיווק והמכירות ייפגעו כתוצאה מהסגר. 

ווטרטק, שבשליטת ארד (60%), ממוקמת בעיירה קנלי שבמחוז פיימונט בצפון מערב איטליה. מחזור המכירות של ווטרטק בשלושת הרבעונים הראשונים של 2019 היווה 10% ממחזור המכירות של ארד, כלומר 19 מיליון דולר.

באמצע פברואר דיווחה ארד כי פעילות החברה הבת הסיניתArad Metering ,Technologies Wuhan שעיקר פעילותה הוא הפצה של מוצרי החברה בסין, מושבתת לחלוטין. היקף המכירות של החברה הבת בסין, שממוקמת במוקד ההתפרצות נגיף הקורונה, הסתכמו ב-2% ממחזור המכירות של החברה, כלומר 3.8 מיליון דולר בינואר-ספטמבר 2019 על פי הערכות ארד פועלת להעביר קווי ייצור לעיר שנזן שהוכרזה נקייה מנגיף הקורונה. מניית ארד נופלת היום ב-7.4%, ומשלימה ירידה של 24% מתחילת 2020.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום