גיא פישר מונה למנהל חטיבת השקעות במגדל

החטיבה מנהלת יותר מ-260 מיליארד שקל ■ במסגרת תפקידו הוא יהיה אחראי על השקעות הנוסטרו והעמיתים ■ פישר היה מנהל השקעות ראשי וסגן ראש חטיבת שוקי ההון בבנק לאומי

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גיא פישר, מגדל ביטוח
גיא פישר, מנהל ההשקעות הראשי של מגדלצילום: חברת מגדל

בשבוע שעבר הודיע מנהל ההשקעות הראשי של מגדל, אסף שהם, על רצונו לסיים את תפקידו. היום (ה') אישר דירקטוריון החברה  את מינויו של גיא פישר למנהל חטיבת ההשקעות. בכך מציינים בחברה הושלמה בנית הצוות הניהולי שיוביל את החברה. טרם נקבע מועד הכניסה לתפקיד. 

במסגרת תפקידו, יהיה אחראי פישר, בין השאר, על השקעות הנוסטרו והעמיתים של החברה. חטיבת ההשקעות של מגדל מנהלת למעלה מ-260 מיליארד שקל.

לפישר ניסיון של יותר מ-15 שנה בעולמות המסחר וההשקעות. הוא שימש מנהל השקעות ראשי וסגן ראש חטיבת שוקי ההון בבנק לאומי ושימש גם ממלא מקום ראש החטיבה. בשנתיים האחרונות שימש מנהל השקעות ראשי בקרנות השקעה אמריקאיות. 

סבב המינויים קרוב לסיום

מנכ"ל מגדל, רן עוז
רן עוז, מנכ"ל מגדלצילום: פזית עוז

בחברה ציינו כי לאחר אישור המינוי הנוכחי, הושלם מרבית תהליך איוש תפקידי ליבה בהנהלת חברת מגדל ביטוח. זאת, לאחר שבמהלך חודש ספטמבר 2019 אישר הדירקטוריון את מינויים של ערן צימרמן לסמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי, ושל ענת אחיעז למנהלת המטה. כמו כן, אישר דירקטוריון החברה במהלך חודש דצמבר האחרון את מינויו של עמית אורון למנהל חטיבת חיסכון ארוך טווח ובשבוע שעבר את מינויו של שלומי נחום למנהל חטיבת ביטוח כללי.

תפקיד מנהל חטיבת הבריאות טרם אויש. עמית אורון ממלא תפקיד זה באופן זמני עד למועד מינוי מנהל חטיבה קבוע הצפוי להתמנות במהלך החודשים הקרובים. בחברה מסרו כי מינויים אלה משלימים את הכרזת החברה על ארגון מחדש של ההנהלה, שתוצאתו צמצום של מספר חברי ההנהלה ל- 13 ועל מבנה ארגוני מוטה קווי עסקים. 

הנהלת החברה תחת המבנה הארגוני החדש כוללת חמש חטיבות עסקיות - לקוחות וערוצי הפצה; חיסכון ארוך טווח; ביטוח כללי; בריאות (חטיבה חדשה); והשקעות - ושבע יחידות מטה - משפטי ואכיפה; משאבי אנוש; ניהול סיכונים; כספים; טכנולוגיות; אסטרטגיה ופיתוח עיסקי. 

רן עוז, מנכ"ל מגדל ביטוח, מסר: "בימים אלה אישר דירקטוריון החברה את תכניות העבודה לשנה הקרובה. תכניות אלה הוצגו בפני שכבת המנהלים בחברה ואנחנו פועלים בכל קווי העסקים בכדי להתמודד עם האתגרים ולזהות את ההזדמנויות הניצבות בפנינו". 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker