לו הייתי: איל סגל מונה למנכ"ל רוטשילד קרנות נאמנות

סגל יכהן כמנכ"ל וכמנהל ההשקעות הראשי של אדמונד דה רוטשילד ניהול קרנות נאמנות ■ בבית ההשקעות מקווים שמינויו יאפשר הגדלה משמעותית של היקף הנכסים המנוהלים

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איל סגל, מונה למנכ"ל ולמנהל ההשקעות הראשי של אדמונד דה רוטשילד ניהול קרנות נאמנותצילום: ניר קידר

דירקטוריון חברת הקרנות של בית ההשקעות אדמונד דה רוטשילד הודיע היום (שני) כי אישר את מינויו של איל סגל לתפקיד מנכ"ל ומנהל ההשקעות הראשי בחברה.  בדירקטוריון מקווים כי מינויו יאפשר את הגדלת סך הנכסים המנוהלים בקרנות. מינויו ייכנס לתוקף ב-16 באפריל. סגל יחליף את יריב יוריסטה, שביקש לסיים תפקידו לאחר 14 שנה בקבוצה.

סגל פרש מבית ההשקעות מיטב דש בדצמבר האחרון, לאחר 17 שנה. הוא הקים במיטב דש את חברת תעודות הסל תכלית, שאותה גם ניהל מיום הקמתה. לפני כן ניהל את מחלקת ההשקעות של קופות הגמל של בנק דיסקונט. במצטבר, צבר ניסיון של יותר מ-20 שנה בתפקידי ניהול בכירים בשוק ההון.

לסגל תואר שני במינהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת בן-גוריון, ותואר ראשון (BA) מהאוניברסיטה העברית.

עיקר פעילותה של קבוצת אדמונד דה רוטשילד ישראל הוא ניהול נכסים ובנקאות פרטית. הקבוצה מתמחה במתן שירותי ניהול נכסים לגופים פרטיים, לחברות ולמוסדיים. בנוסף, היא מחזיקה בחברת ניהול התיקים אדמונד דה רוטשילד ניהול תיקי השקעות (ישראל) - שלה 24 קרנות פעילות - ובחברת פרובידנט העוסקת במתן שירות ייעוץ בהשקעות. בית ההשקעות מציע באמצעותן ניהול ש של כספי לקוחות בבנקים מקומיים. לקבוצה צוות מקומי ותיק ומנוסה הפועל בסינרגיה מלאה עם מרכזי הקבוצה באירופה ואסיה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום