סאני אלקטרוניקה מזנקת ב-17% בעקבות הצעת רכש בשווי 13.5 מיליון שקל

יעקב לוקסנבורג הציע לרכוש באמצעות קבוצת לפידות 24.74% ממניות סאני ולהפוך אותה לחברה פרטית ■ ההצעה נמוכה ב-12% מההון העצמי של החברה ■ המשקיעים נדרשים להגיב עד השמונה במארס

שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יעקב לוקסנבורגצילום: סיון פרג'
שלי אפלברג

סאני אלקטרוניקה מזנקת ב-17% בעקבות הצעת רכש של קבוצת לפידות, הנשלטת על ידי יעקב לוקסנבורג. לפי ההצעה, לפידות תרכוש תמורת 13.5 מיליון שקל 3.59 מיליון מניות של החברה (24.74% ממניותיה), לפי מחיר של 3.75 שקלים למניה, והיא תהפוך לחברה פרטית.

ההצעה של לוקסנבורג נמוכה ב-12% מההון העצמי של החברה, שברבעון השלישי הסתכם ב-62.2 מיליון שקל. המחיר המשתקף מההון העצמי הוא 4.28 שקלים למניה. מחיר ההצעה משקף פרמיה של 15.76% ממחיר השוק בסגירת המסחר אתמול וגבוה ב-34.9% ממחירה הממוצע של המניה בששת החודשים האחרונים (בהתחשב בחלוקות הדיווידנד, מניות הטבה ופיצול).  

בין בעלי העניין האישי שנכללים בהצעה נמצאים לפידות חלץ, לוקסנבורג חיתום, יעקב לוקסנבורג, דורון לוקסנבורג, שרון לוקסנבורג המחזיקים יחדיו 47% מסך מניות הנצעים. הצעת הרכש לא כוללת את ה-10.9 מיליון מניות שמוחזקות על ידי קבוצת לפידות. המשקיעים נדרשים להגיב להצעה עד השמונה במארס. 

מניית סאני אלקטרוניקה

סאני אלקטרוניקה פועלת בתחומי הנדל"ן להשקעה וההשקעות הפיננסיות. החברה, המנוהלת על ידי אייל פלטי, מחזיקה ב-1.33% ממניות פרטנר.

באחרונה פתחה רשות ניירות ערך בהליך אכיפה מנהלית נגד לוקסנבורג ולפידות על כך שהטעו את המשקיעים ולא מסרו כי בני המשפחה של לוקסנבורג מחזיקים במניות בחברה. 

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker