מענק ההצטרפות יבוטל: פפר משנה את ההטבות ללקוחות חדשים

מנכ"לית הבנק הדיגיטלי, מיכל קיסוס-הרצוג: "פעם אנשים שאלו מה זה פפר, היום יש לנו מותג מבוסס" ■ בבנק מתכוונים כעת לעודד לקוחות להיות פעילים יותר בחשבון ולהעניק הטבות אישיות

ג'ניה וולינסקי
ג'ניה וולינסקי
משרדי פפר בתל אביב
משרדי פפר בתל אביבצילום: מוטי מילרוד

המצטרפים החדשים לבנק הדיגיטלי פפר מקבוצת לאומי יפסיקו לקבל את מענק ההצטרפות בסך 250 שקל כפי שקיבלו עד היום. השינוי יקרה לאחר עדכון הגרסה הבא של אפליקציית פפר, שצפוי להתרחש בסוף פברואר או בתחילת מארס.

לדברי מיכל קיסוס-הרצוג, מנכ"לית פפר, "פעם אנשים שאלו מה זה פפר, היום יש לנו מותג מבוסס וחזק. לכן אנחנו כבר לא צריכים לתת הטבה של 250 שקל כדי לעודד אנשים לפתוח חשבון ולהתנסות, ועברנו להעמקת השימושים".

הבנק הדיגיטלי דיווח על היותו הצומח ביותר בענף, וכעת בכוונתו להשקיע את התקציבים כדי לעודד את לקוחותיו להיות פעילים יותר בחשבון. אחת ההטבות שנועדה לעודד שימוש בחשבון העו"ש היא מענק של 1,000 שקל בתום שנה של העברת משכורת חודשית בסך 4,000 שקל לפחות.

מיכל קיסוס הרצוג, מנכ"לית פפר
מיכל קיסוס הרצוג, מנכ"לית פפרצילום: דודו בכר

הטבה נוספת שתפוג עם עדכון הגרסה היא ריבית של 3.15% - שהיא גבוהה משמעותית מהריביות בשוק - בעת הפקדת סכום לחיסכון שיהיה סגור לשנה. ההטבה היתה מלכתחילה מוגבלת בזמן, והוחלט לשנות את המבצע בין היתר בשל היעדר ביקוש.

ההטבות החדשות שבכוונת פפר להשיק כוללות הטבות בכרטיס האשראי של הבנק - כרטיס בנקאי המתופעל על ידי חברת האשראי מקס - ולהציע הטבות אישיות. לדברי קיסוס הרצוג, "יש דברים שהם בסיסיים, שכולם מצפים לקבל, כמו כרטיסים להופעות ולקולנוע. פרט לכך, אנחנו רוצים לפנות לעולמות שקשורים יותר לחיים של הלקוח.

"למשל, אם אנחנו רואים שאת משלמת באופן קבוע על חדר כושר - נציע לך הטבה מתאימה. אנו רוצים לקרב לקוחות לכסף שלהם, ובעיקר למודעות והבנה. למשל, ללמד איך משקיעים בשוק ההון ואיך מתנהלים עם כסף בכל נקודת זמן. אנחנו מתכננים לשלב בהקשר זה הטבות עתידיות".

חידוש נוסף שצפוי למשתמשי פפר לקראת הקיץ, כפי שנודע ל-TheMarker, הוא האפשרות לסחור בקרנות סל אמריקאיות (ETF's) באפליקציית פפר אינווסט. כרגע האפשרות נמצאת בשלב של פיילוט. פפר אינווסט היא אפליקציות השקעות שהושקה בספטמבר האחרון, ומאפשרת מסחר עצמאי במניות בסכום השקעה המתחיל ב-50 שקל בלבד, על ידי השקעה בשברי מניות. בשלב זה, האפליקציה מאפשרת מסחר בכ-100 מניות של חברות מהגדולות בארה"ב (בהתבסס על מדד S&P 100), ובהן פייסבוק, אפל, אמזון, קוקה קולה, פורד, סטארבקס, גולדמן סאקס, נייקי ונטפליקס. פרט לקרנות סל, בעתיד מתכננים בפפר להרחיב את האפשרות גם לאיגרות חוב וניירות ערך נוספים.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker