אחרי האג"ח, אלמוגים מנפיקה את מניותיה לציבור לפי שווי של 113 מיליון שקל

חברת הנדל"ן, שכבר הנפיקה בעבר אג"ח סחירות בבורסה, גייסה כ-37 מיליון שקל ■ הונה העצמי של אלמוגים הסתכם ב-88 מיליון שקל בסוף ספטמבר 2019 ■ האג"ח הארוכות של החברה נסחרות בתשואה לפדיון של 4.1%

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מריו זוזל
ערן אזרן

אלמוגים, בבעלות מריו זוזל ועמי בר משיח, מנצלת את העליות החדות במניות הנדל"ן בבורסה - ומבצעת גיוס הון. החברה השלימה את השלב המוסדי בהנפקת מניות ראשונה לציבור (IPO), שבה גייסה כ-37 מיליון שקל. ההנפקה של אלמוגים, בניהולה של מיכל גור, מבוצעת לפי שווי של 113 מיליון שקל "לפני הכסף". זאת, לעומת הון עצמי של כ-88 מיליון שקל, נכון לסוף ספטמבר 2019 - כלומר, לפי מכפיל של 1.3 על ההון.

במסגרת שלב המכרז המוסדי שמיועד למשקיעים מסווגים נרשמו ביקושים של 47 מיליון שקל. המשקיעים הגישו התחייבויות מוקדמות לרכישת 105,522 יחידות. מתוך הביקושים תנפיק החברה כ-93,334 יחידות למשקיעים מסווגים. היום ייערך שלב המכרז הציבורי של ההנפקה ולאחריו תיקבע ההקצאה הסופית למשקיעים. את הגיוס של אלמוגים הובילו פועלים אי.בי.אי, אפסילון, מנורה ואגוז.

אלמוגים, שנוסדה ב-1986, עוסקת בשני תחומי פעילות: ייזום והקמת פרויקטים למגורים; וייזום, הקמה ותפעול של נדל"ן המיועד להשכרה לצרכי מגורים ו/או מסחר. מאז הקמתה, יזמה והקימה כ-3,500 יחידות דיור ועשרות אלפי מ"ר של נכסים מניבים בישראל. כיום מעורבת החברה בפרויקטים בהיקף כולל של מעל 1,700 יח"ד בשלבי ביצוע ותכנון שונים.

אג"ח אלמוגים - סדרה ג'

החל ב-2010, האג"ח של אלמוגים נסחרות בבורסה. החברה הנפיקה עד היום חמש סדרות בהיקף של כ-300 מיליון שקל והשלימה פירעון מוקדם של שלוש סדרות. אג"ח מסדרה ה' של החברה, שאינן מדורגות, נסחרות בתשואה לפדיון של 4.1%, למשך חיים ממוצע של 2.2 שנים. 

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker