סופר פארם תרכוש מיוניבו עד 5 טונה מוצרי קנאביס בשנתיים הקרובות

חבילה של 10 גרם קנאביס רפואי של יוניבו נמכרת כיום בתמורה ל-250 שקל ■ לחברה הסכמים עם כ-10 בתי מרקחת בישראל, שעשויים להניב מחזור הכנסות של 60 מיליון שקל ב-2020

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
גולן ביטון, מנכ"ל יוניבו
גולן ביטון, מנכ"ל יוניבוצילום: אייל טואג

רשת בתי המרקחת סופר פארם תרכוש מחברת יוניבו מוצרי קנאביס במשקל 140 ק"ג לפחות ועד חמש טונה קנאביס בשנתיים הקרובות - כך לפי הסכם שעליו חתמו שתי החברות. הסכם זה מצטרף לחוזים נוספים שעליהם חתמה יוניבו במהלך החודשים האחרונים עם כ-10 בתי מרקחת בישראל שלהם היא תספק קנאביס רפואי ב-2020.

ההסכמים כוללים הסכם הפצה עם בית מרקחת הנגב בבאר שבע, בהיקף של עד שני טונה קנאביס רפואי; בית מרקחת המרקחה בנתניה, בהיקף של עד שני טונה; בית מרקחת שור טבצ'ניק, בהיקף של עד שני טונה בשלוש שנים; בית מרקחת מקס פארם בחולון, בהיקף של טונה אחת.

בסביבת החברה מעריכים כי בהינתן הזמנת מלאי המקסימום על ידי בתי המרקחת ובהנחה שכולו יימכר במחירי האסדרה החדשה - יוניבו תהנה ממחזור הכנסות של כ-60 מיליון שקל ב-2020. נכון להיום, החברה בוחנת רכישת מכונות נוספות לצורך הגדלת כושר הייצור במפעל.

כלל המוצרים שתספק החברה לבתי המרקחת מותאמים לתקנים שנקבעו באסדרה החדשה, ושיווקם יתבצע תחת המותג יוניבו. כיום מוכרת החברה חבילה של 10 גרם קנאביס רפואי במחיר של 250 שקל - מחיר גבוה לעומת המתחרים.

גולן ביטון, מנכ"ל יוניבו: "ההסכם יאפשר לנו לענות לביקוש המשמעותי של מוצרי קנאביס רפואי, תוך הרחבת הפרישה הגיאוגרפית שבה ניתן לרכוש את מוצרי החברה, כשבמקביל בכוונתנו להמשיך לחתום על הסכמי הפצה נוספים בארץ ובחו"ל. לאור הביקוש וההסכמים הקיימים וכן הסכמים פוטנציאליים, אנו בוחנים את הגדלת כושר הייצור, על בסיס התשתיות הקיימות שלנו במפעל וללא צורך בהשקעות נוספות. מימוש הסכמי ההפצה הקיימים יתרום להכנסות של עשרות מיליוני שקלים ב-2020 ורווחיות משמעותית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker